Pripojenie inžinierskych sietí

Dobrý deň chcem sa opýtať na cenu prípojky plynu elektriny a vody vzdialených 90 m od domu.
Odpovedať
@lukas12292 Máš súhlas s pripojením od vodární a plynární? Oni ti určili bod pripojenia? Cez aké pozemky by tá prípojka mala ísť? Máš súhlas od vlastníkov pozemkov, cez ktoré pôjdu prípojky?
Odpovedať
@chrobak7 Súhlas mám má to ísť cez obecný pozemok v budúcnosti sa tam plánuje cesta.Bod pripojenia mi určil projektant...ale aj vodárne a plynárne.
Odpovedať
@lukas12292 počítaj zhruba 7000.-€ a viac... plyn 2500, elektro 2000, voda 1500, 1000 kopanie, piesok, doprava
Odpovedať
@lukas12292 No od stola bez podkladov vám tu nik cenu nepovie. Váš projektant by vám mohol teoreticky približnú cenu povedať. Vzhľadom k vzdialenosti a že to má byť v budúcnosti cesta vážne pochybujem o tom, že vám dovolia spraviť si prípojky. Budete zrejme musieť ťahať rozšírenie siete aj plynu aj vody (elektrinu neviem). Dimenziu a podmienky rozšírenia dostanete vo vyjadreniach a takisto info o existujúcich potrubiach. Pri plyne sa môže len samotný prepoj pohybovať od cca 500 - X 000 €.
Odpovedať
Ahojte mám pozemok vedený ako orná pôda v extraviláne. Samozrejme bez vody a elektriny. Najbližší stĺp je asi 150 m .Povolenie od majeteľov pozemkov cez ktoré by sa ťahala elektrika mám. Žiadosť o zaradenie pozemku do ÚP podaná . Viem , že dnes sú tie ceny vysoké , ale predsa to skúsim. Viete mi povedať koľko by ma to dnes stálo ?vybudovanie elektr. plus studňa a čistička ( žumpa )? Myslíte , že do 20 000 by som sa so všetkým vybavením zmestila? Ďakujem 🙂
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?