Dvihnute rohy cementoveho poteru

Zobraz úvodný príspevok
Zdravim, Prosim o radu. Nas poter ma cca 8 tyzdnov. Prve 2 tyzdne sme polievali, potom opatrne vetrali. Avsak vsimol som si, ze na poteri su vsetky rohy v izbach zdvihnute o cca 1-1.5cm. V rohoch pod poterom je vzduch. Ked sa na to postavim, je vidiet aj citit ako to pruzi. Firma co robila poter si mysli, ze to bolo sposobene prilis rychlym schnutim hornej vrstvy poteru. Ich rada bola poter opat v rohoch navlhcit a zatazit. Dal som do rohov po 50kg. Pomoze to podla vas? Alebo zbrusit, ci nivelak? - to sa mi ale tiez nezda, rohy by ostali vo vzduchu.
Odpovedať
1
2
@lukyhe s krhlou .. nieco medzi
Odpovedať
@lukyhe len tak pomimo, travnik sa nepolieva "zlahka porosit zavlazit". Travnik potrebuje poriadne vlahy. 🙂 aby som bol v teme ja som poter nepolieval vobec a bez problemov. Po poteri som behal a pokracoval v stavebnej cinnosti hned na 3 den.
Odpovedať
@lukyhe ja som polieval na treti den, samozrejme stavba bola so zavretymi oknami, primerane som pokropil, urcite nie liat hektolitre vody. hlavne ziadny prievan. Kropil som potom este asi 3-4 dni s obcasnym vyvetranim cez vetracky. potom som uz len primerane vetral
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?