Dlazba v obyvacke a kuchyni

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
je hlupost dat do kuchyne - obyvacky (spojenej) dlazbu? mame 1,5rocnu dcérku a bojim sa to bude moc chladne. mame podlahove kurenie elekticke.
Odpovedať
1
2
Profilova fotka
my sme dali rovnaku dlazbu do celeho domu. Najprv sme nechceli, ale teraz sme radi, vyzera to genialne. mame teplovodne podlahove kurenie. Dlazbu sice mame len mesiac, ale kedze nas Jelinek (resp. ich dodavatel - "najlacnejsie podlahy") oklamal pri kupe korkovej podlahy tak sme zvolili dlazbu. laminat = plavacku sme nechceli a ine ako pvc a spol uz vobec nie.
Odpovedať
@ertezet to je snad samozrejmost,ze pozeram aj na povrch dlazby,aby sa nesmykala
Odpovedať
@atak77 ta dlazba je velmi pekna. mozes napisat,aky je to vzor,ak si este pamatas? my sme davali odolny laminat do kuchyne a uz som ho 2x nechtiac otestovala a nevydrzal. zvazujem,ze tam dame dlazbu a bude pokoj.
Odpovedať
@tamatam ,,drevo pracuje cely zivot.. moji rodicia maju v dome a take hlucne ze strach!" To maju čo za podlahu Dile?
Odpovedať
@hoblinka13 dlazbu, uf ... pozeram na cenovu ponuku od ceska keramika, dunajska kosice a tam vidim len dlazba 60*60 ... bola v akcii tam zo 42 na 25e/m2 podlaha laminat pasuje presne na nu, tu viem presne: Dub Valley dymový H1002 Egger Classic 32 V4 Aqua+ (Rozmery 8 x 193 x 1291 mm) P.S. ale aj v Ingeme sme kupovali skoro rovnaku dlazbu, co sla dole do kupelne ... no a tam teraz presne neviem ci aka dlazba sla kam, ale v Ingeme ju mali a vyzerala takto, aj sme prilozili nas laminat ... takze mozno je to aj ona ;) prikladam foto z ingemy kosice
Odpovedať
sme v dome v podnajme, je tu dlazba v obyvackokuchyni, podlahovka ... udrzba super, avsak pod linkou ked mi drcol hrniec na zem, sa z dlazby odstiepilo ... toto vidim ako velku nevyhodu. druha nevyhoda je ze dlazba je leskla, to je fakt ze zle :-D o otrasnom vzore ani nehovorim, ale to uz je vec vkusu ... mame dve male deti a teda ani studensia podlaha nam nevadi, a ani detom, tie su cely rok bose doma.
Odpovedať
My máme teraz v kuchyni dlažbu, je to síce super na údržbu, ale do nového domu, ktorý teraz dokončujeme sme bez váhania dali plávačku. V zime je to fajn keď kúrite, ale cca 9 mesiacov v roku je pocitovo dosť studená a museli sme dať koberec ku kuchynskej linke a pod stôl, lebo nám bola hlavne na jeseň a na jar zima... Toľko naša skúsenosť ;)
Odpovedať
Profilova fotka
@tamatam Utulnejsie som nemyslel akoze vyzorovo, vzhladovo, ale skor pocitovo, na dotyk
Odpovedať
@timilv plávačka sa tiež v pohode udržuje, tam nie je nejaký problém pri dlažbe ja vidím nevýhodu to, že ak niečo padne tak z dloažby sa veľmi rýchlo odlúpi
Odpovedať
A co click Vinyl? V jednom byte mam dlazbu v obyvacke, kuchyni a chodbe, a v dalsom byte mam nejaky sice pekny, ale lacny laminat, ktory tam bol uz pri kupe. A tak sa aj zialbohu sprava. Az sa raz rozhodnem to menit, pojdem asi do clickvinylu, ktory je prijemny, predsa vsak je odolny ako dlazba. (Udajne sa dava aj do sprchy.) Je fakt, ze bosou nohou po dlazbe nerada chodim...
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?