Neobyvané podkrovie

Zdravím, ako najlepšie zateplit neobyvané podkrovie 67m2. Podrokvie bude využivané len ako sklad drobností. 1. Na streche chýba difuzná folia (dalšie naklady spojene s jej inštalaciou) pripadne neskoršou vymenou krovu - takže zateplenie medzi krokvy by som sa najradšej vyhol. dosť často sa používa drevený rošt pod ktorým je cca 40cm vaty zaklopený čiastočne osb doskami (cena zaklopenia 900€ len za dosky) 2. momentálne prerábam izbu pod vyšie zmienovaním podkrovím, je tam potrebna nejaka izolacia ked zhora bude 40cm ? kde by bol teoretický rosný bod ? skladba 5cm poteru, + 10cm hranole
Odpovedať
@tibor382 zhora 40cm vaty,rost nemusis na cely priestor iba tam kde to budes vyuzivat, na rost dosky fugy 1cm.otazka ci ti nekvapka kondenz xo strechy. Do izieb uz netreba izolaciu.dufam ze mas zb strop.
Odpovedať
@dent praveže kvapka zo strechy.. čo teraz ?
Odpovedať
ako ste sa rozhodli?
Odpovedať
@tibor382 ja mám pod strechou len manzardu , niekedy sa využívala len mimo vykurovania , teraz všetko len sklad , je drevený záklop izoláciciu ide nafúkať alebo dať i na vrch , na vrchu je betonový poter, zrušil som i schody je viac miesta na prízemí, sú tam vyklápacie
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?