Aký máte plot a koľko vás vyšiel?

zaujimaju ma sumy, plus aky material ste pouzili. a ak viete, tak aj cca dlzku plota uvedte. dakujem :-)
Odpovedať
pripajam cenu co vysiel plot Premac - Preblok 8 tvaroviek = 1,6m , pod nimi 2x dtčka šírky 25cm , a hlbka ryhy cca 1m kopane minibagrom lyžica 35cm . celkova vyška plotu nad teren je vo vysledku 1,8m , ryha zaliata domiešavačom, beton do dtčiek a rovnako do preblokov miešane v miešačke. samozrejme zelezo v kazdom rade pozdlzne 6mm , zvislo 8mm previazane aj dtčka rovnakym železom , so zakladom dtčka previazane v každom dtčku 60cm roxor 10mm ,vysledna cena vyšla na meter bežný 100 eur, ešte chýbajú betonove čiapky.... dufam sa pridaju aj dalsi s inymi typmi...
Odpovedať
@nobody128 cize nemas ani latky, len plny plot, chapem dobre?
Odpovedať
@luciferova chápeš to veľmi dobre má niečo také ako hradba okolo hradu
Odpovedať
dobre dobre kôli ceste plny.. je to asi najlacnejsia tvarovka ktora vyzera ovela lepsie ako obycajne dtčka , inak velmi kvalitny beton ani jedna nepraskla
Odpovedať
Profilova fotka
my máme tehlová plný plot , dolu základy a na to tehly, časť sme mali na záhrade ako odpad, chýbajúce sme kúpili, dĺžka asi 10 m, potom máme betónové stĺpiky a na to pozinkované pletivo, dĺžka asi 30 m, asi najlacnejšie varianty
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 6 mesiacoch
rozhodli sme sa pre Premac Preblok skombinovany so zvaranym pozinkovanym pletivom z JosefSteiner.sk a toto jednoduche a cenovo vyhodne riesenie plotu nechava vyniknut okrasnu zelen
Odpovedať
Profilova fotka
Koľko vyšiel tento plot na m2? :-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Máme plot z pletivových dielcov 30 m dlhý s podhrabovou doskou a cena cca 650-700€ svojpomocne.
Odpovedať
@nobody128 máš prosím nejakú foto plotu. tiež uvažujeme nad takýmto nejakým plotom a nevieme výšku či 1,8 alebo 1,7. máme bungalov
Odpovedať
Profilova fotka
@stowasser Môžem poprosiť o cenové náklady na m? Ďakujem.
Odpovedať
@riama276 aktualnu cenu tvarnic zistite na ich stranke, plotove pletivo si pozrite na josefsteiner.sk (cena podla farby a hrubky), k tomu priratajte par roxorov a miesaciek betonu. Zial neviem to povedat na m2.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 9 mesiacoch
@stowasser aká je tp brána? ďakujem
Odpovedať
Článok sa načítava...
@astor73 zvarana v dielni u jedneho dochodcu (ram), vypln zhodna s plotom (kupene cez josefsteiner.sk)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
@stowasser Ahoj, a výška toho panelu bez podezdívky? Děkuji
Odpovedať
@r4d3k74 myslis ten plotovy panel? Vyrabaju to od 63cm do asi 243cm, po 20cm. Skus si pozriet ten link josefsteiner
Odpovedať
@stowasser Díky, ano myslím ten. Šlo mi spíše o to, jak vysoký máš ty, že bych si podle výše uveřejněných fotek udělal nějaký obrázek.
Odpovedať
@r4d3k74 83cm (4x20cm, to je vidno podla vodorovnych prutov) hore su 3cm vystupky.
Odpovedať
@stowasser děkuju
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Ahojte,myslite ze cena plota -klasicke stlpiky a pletivo 180cm v dlzke cca 77m - komplet vsetko aj s robotou za 1150€ je ok?
Odpovedať
@mimo235 ak je to oficiálne s dokladom, tak áno.
Odpovedať
@mimo235 odkial si? Vies mi dat kontakt na firmu? Nam nacenil necelých 100m, stĺpiky +pletivo 1,70 bez podhrabovej dosky na 800€materiál a 1600robota a zda sa mi to mega vela ://
Odpovedať
@zuzzqa Ja som z Banoviec nad Bebravou,firma je z TN...ale ta moja cena je sutazna...vyhral som sutaz na FB, cena bola 25bm plota komplet s.montazou za 350€...a sme sa dohodli ze nam v tej akcnej cene spravia komplet za cenu ako som pisal....takze neviem aka bude cena mimo akcie...ale skus...firma funguje na FB ako Ploty-Tn, neviem ci maju aj web....
Odpovedať
@zuzzqa keď sa ti to zdá mega veľa, zožeň si partiu a rob to za polovičné ceny... 16€ za BM s DPH nie je taká strasna cena... Mierne nadsadená, ale závisí od terénu a iných veci. Napr. ci to robí chlapík sam, alebo ma na to externú partiu. Ak by si to chcela bez papiera, tak to vedia spraviť kľudne aj za polovicu. Len AKO...
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 6 mesiacoch
Profilova fotka
tak plot pred domom ma vysiel v roku 2010 nasledovne: vykopove prace stareho betonu a odvoz po znamosti - 50 € nove zaklady, osadenie roxorov a tvarnic a okrasnych betonovych tvarnic s ciapkami - 2000 € robota aj material plot od suseda pletivo: stranky s materialom maju aj vypoctovy excel, co stoji podhrabova doska, pletivo, stlpiky atd. ale vseobecne plati, ze 10 bm vyjde pri 20 cm podhrabovej doske a 1,8 m pletive cca 150 € material. za robotu si pytaju od 10-20 € za meter. zavisi od firmy, ci chcu blocek atd...
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 rokoch
tak o takych cenach teraz , sa nam moze akurat tak snivat...
Odpovedať
No veru, bohvie ci sa este takychto cien zase niekedy dockame. Ked to vidim, ako sa z mesiaca na mesiac vsetko meni a zdrazuje, tak sa obavam, kde to bude buduci rok.
Odpovedať
Buduci rok pojde od zaciatku roku vsetko hore, na vyrobu coho sa pouzivaju energie kvoli narastu cien elektriny a plynu. Mame sa na co tesit
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?