Je reálna zmena dispozície bytu?

Zobraz úvodný príspevok
Idem si k Vám poradu. Uvažujeme o kúpe 4-izbového bytu, nakoľko nie je prerobený, chceli by sme si ho prerobiť podľa svojich predstáv. Viete mi podľa pôdorysu poradiť, či je nejaká reálna zmena dispozície bytu? Myslím hlavne spojenie kuchyne s obývačkou a nové jadro. ĎAKUJEM
Odpovedať
Popripade lamely ako predelovacia stena, zo strany obyvky nizky stolik a na nom TV..
Odpovedať
@hroma lamely su najviac. kamarat ich ma nie ako oddelovaciu stenu ale normalne na stene. neviem ci je to teda zbytocne duplicitne ale vyzera to super. za mna teda dobry typ.
Odpovedať
Profilova fotka
Mne sa tie lamely tiež hrozne moc páčia. Akurát susedia si ich dávali za televízor na stenu a keďže majú všetko také šedobiele, prinieslo to také teplo do miestnosti
Odpovedať
Profilova fotka
@hroma tak toto je aký super nápad, máte to u mňa.. ak ste z BA pozývam na čokoľvek aj ťa kúpeľňa super..m👌
Odpovedať
Profilova fotka
@hroma @hroma @svetlanik3 @hroma Vy ste neskutočná žena veľmi ste nám pomohla muž tu kaša inak aj ťa kúpeľňa sa nám veľmi páči, no ak nám nepovolia spraviť dvere do tej nosnej steny,tak ju zväčšíte tak, ako som kreslila ja ale tu obyvku to ste daa bravúrne... Môžem pridať ešte jeden pôdorys? Neskúšajte niečo... Neviem presne ktorý z tých bytov kúpime... Moc moc moc vdaka
Odpovedať
Profilova fotka
Tento ešte možno kúpime
Odpovedať
@nelinka2009 ktore su nosne steny, ja nie som panelakova... Pozriem 😁
Odpovedať
Profilova fotka
@hroma všetky medzi izbami a ešte aj tá medzi obyvkou a kuchyňou... Tento typ má úžasné veľkú kuchyňu, takže tu by ju nebolo treba prenášať a má 2 lodžie, tie by sme chceli zachovať... Ale tvoríte ako sa to Vám páči... 🙂 neskutočná ste... No už vieme,že t bude tá Vaša lamelové stena v tom prvom 😉 dakujeme
Odpovedať
Nemam presne metre, ci to vobec vojde 😁🤷🏻‍♀️
Odpovedať
Profilova fotka
Takýto bol.povodne
Odpovedať
@nelinka2009 prvy byt je dispozicne lepsi, tam sa da obyvka lepsie urobit.. Tuto je to uz problematicke... Zlte ciary su tie lamelove steny
Odpovedať
@nelinka2009 ja len k tomu návrhu pred tým, aby ste vzali do úvahy, že chodba je v tomto rozmere dlhá cca 4,1m. (Na základe rozmerov izby nad chodbou) Na "zádverie" aspoň 1,2m, stena s tv aspoň 0,3m a ostáva 2,6m aj na gauč a priestor medzi ním a tv.
Odpovedať
Článok sa načítava...
.
Odpovedať
@hroma @nelinka2009 mám skoro to isté 😉 ale gauč by som zasunula až do najväčšej izby, tá stena vyzerá byť nenosná. Dvere do tej izby by boli z kuchyne. Dvere z tej nepravidelnej izby v strede by som nepresúvala. Teraz sa dá za dvere umiestniť vstavaná skriňa a z chodbovej časti skriňa pre vetrovky a spol.
Odpovedať
@zltalienka to ma nenapadlo, zmensit tu izbu.. Vyborny postreh
Odpovedať
@hroma teoreticky, keď bude zväčšovať kúpeľňu a zmenšovať tu izbu nad kúpeľňou, tak by sa dali aj dvere z nepravidelnej izby presunúť ku kúpeľni a bude viac miesta v zádverí. Len to je kopec ďalších zásahov a kopec financií na rekonštrukciu.
Odpovedať
Profilova fotka
@hroma @zltalienka júj dievčatá ste úžasné... Áno aj mne sa ten Evy zdá viac... Zas na druhej strane v tom druhom netreba presúvať kuchyňu...
Odpovedať
Profilova fotka
Veľmi veľmi veľmi vám všetkým ďakujem všetko ukladám hneď ako kúpime... Tešíme 😉
Odpovedať
Profilova fotka
@zltalienka veľka rohová sedačka je samozrejme sen, ale uspokojíme sa aj s menším podlhovastou... Je to len priestor na nejakú kávu s kamoškou, na zahranie si kariet a pozretie tv... Možno by to vyriešila aj menšia sedačka s kreslom...,že kreslá sa posunie odsunie, kde bude treba... Každopádne je to super nápad s tou zastenou.. aspoň človek opticky hneď vchodovymi dverami nevojde do obyvku .n
Odpovedať
@nelinka2009 idealna je 3sedacka s taburetom.. Ten ked pripojis, mas L sedenie 👌👌
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?