Akym smerom klast podlahy

Zdravim, dneska mam temu na odlahcenie. Idem klast laminatove a vinylove podlahy a rozmyslam akym smerom to bude najkrajsie. Je to asi +- jedno, ale napr. vyrobca odporuca, aby boli pozdlzne zo svetlom, tzn. kolmo na okna. Ale zaroven som nasiel aj odporucania, nech to je v celom byte rovnako, co mi tym padom nevychadza (okrem toho, do kuchyne vediet asi 80-90cm siroka chodba, kde by bolo jednoduhsie mat podlahu pozdlzne a nie priecne), co vy na to? (Bude tam bleda podlaha dubovej farby bez zvyraznenych skar, v chodbe a kuchyni bude vinyl a v izbach bude laminat, ale podobnej farby) Prechod by teda vychadzal na vstupe do spalne a na vstupe do chodbicky, ktora vedie do kuchyne (vyznacene zelenou) Diky
Odpovedať
@matej_chrenko Máš to dobre nakreslené. Prechody zakryješ prechodovými lištami. Môžeš sa do toho pustiť. Medzi chodbou a obývačkou by som to ale asi pre istotu predelil a tiež dal prechodovú lištu. Ak by sa náhodou kvôli dilatácii podlahy v tom mieste spoje rozišli, bol by to prúser, ktorý už neopravíš.
Odpovedať
@chrobak7 super, dakujem
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?