Poradíte osvetlenie do kúpeľne?

Pekne prosím o pomoc, už som naozaj zúfalá. Hladám nejaké pekné osvetlenie do kupelky - set- strop a nad zrkadlo. Malo by byt dost dlhé : okolo 90cm hranaté (obdľžnik) a nesmie tam byt lesklá strieborná. Ten istý štýl len v kocke potom na strop. Všade majú buď oválne, alebo guľaté a ked už aj nájdem niečo hranaté tak je to bud malé alebo orámované lesklou striebornou čo mi absolútne nevyhovuje. Matná strieborná by bola super. Pobehala som snáď všetko v KE a nič ma nenadchlo. Už som rozmýšlala že tam drbnem aj vonkajšie osvetlenie, ale to je väčšinou príliš mohutné. Malo by to pôsobiť aj napriek velkosti čo najjemnejšie. Budem Vám vďačná za každú radu, foto prípadne link. Ďakujem
Odpovedať
ahoj skus si pozriet stranku svetlamp.sk maju siroky vyber
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
Ta linia nad zrkadlom je super - pekne celoplosne budes mat osvetlenu tvar, vykon sa da slusny zabezpecit, a vacsina vyrobcou ma "typizovane" ale aj riesnie ktore sa da upravit na mieru. S tym povrchom by som to nevidel tragicky : matna strieborna predpokladam je : nerez? alebo hlinik s peknym jemnym elox povrchom?. Ak hlinik, uplne bez problemov (ALU-PROF-RECTANGLE) pripadne pekne vyzera verzia kde 2 pohladove hrany svietia (hranaty prierez samozrejme) pripadne XAL(pozor predaj iba cez specializovane frimy) ma pekne linie na taketo pouzitie, pripadne su dalsie sikovne riesenia. Na podhlad kocka : ak budes mat tu liniu celoplosne svietiacu, nechcela by si vyriesit strop tiez svetlom s difuznym povrchom( pekna biela kocka) nepamatam model, ale napr. "Firme di Vetro"- divizia asi Leucos, ma krasnu kocku...ciste povrchy, ziadny problem s mixovanim povrchov (baterie su chromove...atd) ak mi das suhlasne stanovisko, pohladam presnejsi nazov...
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?