Nepriame LED osvetlenie na stene - podklad

Zdravim. Obraciam sa na vas s prosbou o radu. Objednal som si krasnu a nie lacnu dekoraciu na stenu, ktora ma zaroven sluzit aj ako nepriame osvetlenie. Nedomyslel som vsak, ze led osvetlenie zdorazni aj najmensie nedokonalosti steny a vyzera to katastrofalne. Chcel som sa spytat, ci existuje nejaky sposob, ako stenu priblizit k dokonale rovnej, co by sa dalo pouzit ako podklad na nepriame osvetlenie. Napr. nalepenie nejakeho sololitu, alebo SDK, prip. dat miesto hladkej stierky nejake jemne zrno.
Odpovedať
Vapennocementovu omietku treba tiez vediet spravit, jednoduchsie je nalepiť na steny sdk, ale treba poriadne pripravit podklad
Odpovedať
Profilova fotka
Zdravím. Najjednoduchšie je podľa mňa použiť 10mm DTDL dosky, ktoré sú v štandardných rozmeroch 2800x2070 mm a v cenách cca od 50 do 90 E podľa dekoru. Dodávajú sa v hromade dekorov a tak si tú stenu môžete ešte aj vylepšiť. Používajú sa ako zásteny, hlavne kvôli váhe a pestrosti ponuky.
Odpovedať
Profilova fotka
... tie vlny su na miestach kde su aj v reale... 😄
Odpovedať
Profilova fotka
@abobo Ináč, pravda. Veď sú to oceány.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry by tam bol nejaky podklad, pripadne obklad alebo jak moj otec hovori, tvar sa, ze to tak ma byt 😉
Odpovedať
presne, natret stenu na modro a tvarit sa ze to maju byt vlny 😄
Odpovedať
heh, ďakujem za navrhy na vytvorenie oceanu... ale tak, keby som to tak chcel, spravim. 😉
Odpovedať
Profilova fotka
@zizniko pod do toho. Myslim ze dakou svetlomodrou nic nepokazis...
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?