Led pásik

Zdravím, mám problém s led pasikom. Pásik svietil v pohode krásne ale problém (teda možno) je že trafo je vonku a je vypínané ističom. Keď sa zapne tak len blikne naplno a svetlo sa stiahne. Mohlo sa stať ze tým ze bolo trafo studené a dostalo napätie tak sa mohla niaka súčiastka jemne poškodiť ? Alebo mám problém hľadať inde. Výstup je 12V 8A a led pásik má približne 5m. Ak má niekto skúsenosť s niečim podobným budem rád za radu vďaka.
Odpovedať
Co znamena svetlo sa stiahne? Pasik prestane svietit alebo svieti slabsie? V prvom rade prejdite vsetky spoje. Ak problem pretrvava, odmontujte trafo a skuste ho napojit priamo na pasik. Ak problem pretrvava, problem robi trafo. Ak je trafo vonku, asi mate vyhotovenie IP67, vlhkost by mu nemala poskodit. Vlhkost moze poskodit skor spoje ak niesu urobene vodotesne - bud konektor s vyssim krytim, alebo zapajkovane, na tom zmrstovacka.
Odpovedať
Profilova fotka
Som to tak pochopil, že sa normálne rozsvieti a potom, keď sa "stiahne", tak svieti menej, slabšie, nie tak ako by mal. Tak?
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?