Sadra pomocou injekcie?

Dobry den, v stene sa mi uvolnila voda na kt idem dat vodovodny ventil. Samozrejme je to pod obkladom v kupelni. Rozmyslal som ci nie je nejaka moznost ako aplikovat sadru pomocou injekcie s hadickou aby som sa tam dostal. Alebo nejaky iny sposob akym to vnutri upevnit? Dakujem.
Odpovedať
@radottrado To, čo je na obrázku, to máš pod obkladom? Alebo to tam ideš dávať?
Odpovedať
@radottrado je to moc volne? Vsak ak to je nejaky ventil pod umyvadlom alebo za prackou tak to az tak nevadi, ked bude trosku volny (ak to pojde namontovat). Sadra mozno v sacku - ako sa zdobia kolace. Ale neviem ci to az o tolko spevni.
Odpovedať
@radottrado teoreticky to mozne je, ale zalezi kolko tam mas miesta... potrebujes taku hadicku/striekacku, ktora este necha dostatok miesta na uvolnenie vzduchu z diery, ale zase nemoze byt prilis uzka, lebo cez nu nepretlacis sadrovu kasu.
Odpovedať
Profilova fotka
Kup si locktite je to uz v striekacke taky tekuty kov. To tam natlacis a stvrdne to .. lepsie ako sadra.
Odpovedať
@radottrado Dobre by posluzila chemicka kotva.
Odpovedať
Ono je to prave na hlavovu sprchu, tak potrebujem nech to dobre drzi. Pozriem tu chemicku kotvu a locktite. Dakujem
Odpovedať
@radottrado ved ale ta sprcha nedrzi na nastenke.... musí mat svoj system na uchytenie
Odpovedať
@cukrik25 ale drží 🙂 aj ja mám doma takú a drží to iba na tom srobeni v stene nič viac
Odpovedať
@spikerhc vazne? Tak potom beriem spat ...ja mam hansgrohe a teda tu vahu by som radsej na srobenie nevesal...ale tak hadam to ma vyrobca vychytane...
Odpovedať
@cukrik25 no my mame Grohe a len som ju tam nasroboval nastavil aby to vyzeralo a hotovo. A tiež nieje najmenšia ale zasa až taká ťažká nieje no
Odpovedať
@spikerhc nedalo mi to 😄 , vaha pri nasej je 4,63kg a montuje sa nasledovne
Odpovedať
Dá sa použiť aj prázdna kartuša z akrylového tmelu...
Odpovedať
Článok sa načítava...
@dodok To nie je zly napad. Jeden tmel mi uz dochadza. @cukrik25 Ja mam tiez Grohe a len sa to sroubuje. 5kg ale teda nema.
Odpovedať
Prinajhorsom sa vymeni rameno a hlavica ostane 🤔
Odpovedať
Ja som to riešil chemickou kotvou. Presne rovnaký problém som mal ako ty.
Odpovedať
@pavol_skalicky No fajne. Dik 🙂
Odpovedať
@pavol_skalicky Este mi napada, ako si docielil aby to rameno hlavovej sprchy bolo vodorovne?
Odpovedať
@radottrado musíš tú nástenku uchytiť čo najrovnejšie. Potom to aj tak ešte došteluješ pri montáži (teda aspoň ja som to tak mal)
Odpovedať
Tak vybavene. Dal som tam chemicku kotvu a za hodku to bolo tvrde ako kamen. Rovno som to namontoval. Dakujem za rady 🙂
Odpovedať
Pohoda, som rád že som pomohol.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?