Cim zahladit vysekanu elektrinu?

Dobry den, posuval som v kuchyni ele instalaciu a potrebujem to dat do poriadku. Su tam myslim sadrove omietky. Vsetko to nebude za kuchynou. Mam nejake casti kt bude vidno, tak to budem musiet premalovat. Mam dve otazky. 1) Mozem to cele zahladit sadrovou omietkou tak ako je to vidno, rovno na tie kable? Alebo sa tam dava omietka a potom nato stierka? 2) Je mozne to spravit tak, aby to nebolo vidno? Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@radottrado vezmi vedierko stemalu, napriklad, a proste to zamaz.. Nasledne mokrou stranou hubky to trosku pochod, aby si nemal cisto rovne vyhladene - aby to pripominalo vzhladovo omietku. Ci to bude treba aj opatovne vymalovat - uvidis ked to zaschne.
Odpovedať
Hľadká sadrová omietka má tú obrovskú výhodu, že zasadruješ, prebrúsiš, vymaľuješ a nie je nič vidieť. Na zrnitých zostane stopa vždy a musia sa opravovať celé steny.
Odpovedať
Ahoj, ja som robil pred rokmi toto iste v kuchyni pri rekonstrukcii, ale uz na hotove steny. Zarobil som si stavebne lepidlo a drazky som vyplnil do urovne panelu. Ked to vyschlo tak som si zarobil feinputz omietku (so zrnieckami) a tou som zarovnal na uroven finalnej omietky. Na niektorych miestach sa mi to podarilo zafilcovat tak, ze som nepoznal rozdiel od origos omietky a niekde, kde zostalo na spojoch trochu viac omietky, to vidiet bolo. Len na rozdiel od teba to mam vsetko schovane za kuchynskou linkou. Ale skus sa s tym vyhrat a mozno ked das o jeden nater viac tak sa to strati
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?