Okno v kúpeľni

Dobrý den chcela by som sa spýtať akoby ste riešili veľké okno v kúpeľni .... nejake skusenosti aby nebolo večer vidiet von ked sa svieti ďakujem
Odpovedať
nedať veľké okno 🤷‍♀️ ale nie srandujem 🤦🤣🤣 vonkajšie žalúzie ? vnútorné žalúzie ? aj keď tie asi do kúpeľni nie..alebo len záves neviem či iné existuje.... neviem, osobne by som sa s veľkým oknom necítila v kúpeľni dobre 🤷‍♀️🙂
Odpovedať
@matila záleží od toho čo preferuješ, a aké sú tvoje očakávania, lebo pokiaľ len nechceš aby bolo vidno do kúpelky, zatiaľ čo si tam a svietiš-tak zatiahneš záves, prípadne stiahneš vonkajšie žalúzie, pokiaľ však nechceš aby bolo vidno dnu ale ani von tak mliečne sklo, prípadne fólia...
Odpovedať
Profilova fotka
Zo ziadneho okna vecer ked sa svieti nie je vidno von 😀😀🙂
Odpovedať
@wolodymyr prepáčte dnu
Odpovedať
Profilova fotka
@matila nie je treba ... prave pre toto je zivot skvely ze sa vieme pobavit. 😉
Odpovedať
@wolodymyr Mňa to tiež hneď napadlo (Zo ziadneho okna vecer ked sa svieti nie je vidno von 😀😀🙂) ale vravím si, nejdem rýpať asi to bol preklep, veď otázke som pochopila a veď sa určite niekto nájde kto si zarypne..😄 a hľa...😄 Ale myslím si, že by ju viac potešili podnetné a zmysluplné komentáre, rady, skúsenosti...😄 ach to mlčanie a to zlato..😄
Odpovedať
Profilova fotka
@mey8 si zlata 🤣
Odpovedať
Profilova fotka
Mliečne sklo na okne
Odpovedať
dubová kóra,alebo ...je viac druhov keď prídu okná zamerať poradia,aký má potom význam veĺké okno v kúpeĺni?
Odpovedať
Ak nechces aby ta obdivovali v kupelni musis na to okno dat bud nepriehladne sklo (mliecne, vzorovane) alebo vyriesit zakryvanie okna bud zaluziou, roletou, zavesom... Je na tebe, ci chces mat neruseny vyhlad cez den, alebo nie. Najjednoduchsie a zaroven neobera o svetleo je nepriehladne sklo
Odpovedať
@matila ked date mliecne sklo + nejake tienenie, tak vam dnu vecer nebude vidiet.
Odpovedať
Profilova fotka
My mame vacsie okno v kupelni a dali sme tam mliecne sklo, nic dovnutra nevidiet
Odpovedať
Článok sa načítava...
auto foliu na okno
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj. Co znamena velke okno ? Mame vonkajsie zaluzie.
Odpovedať
no ak uz to okno mas hotove, tak jedine zaluzie, zaves, alebo ja by som dala foliu. My sme toto tiez riesili, lebo mame okno z kupelne do suseda, ale realne je tak vysoko, ze nevidno nic. Mali sme aj podmienku od SU, ze nepriehladne sklo, ale dali sme normalne s tym, ze ked bude treba dame foliu. Sused sa bol pozriet a suhlasil, ze nemusime davat nic, lebo je fakt vysoko a nic nevidno..
Odpovedať
Profilova fotka
@matila a velke okno v tej kupelni uz mate alebo sa este len rozhodujete, ci ho dat alebo nie?
Odpovedať
kazdy problem sa da riesit, pokial clovek chce. velke okno sa da vyriesit tienenim. tienenia su kadejake, takze si mozes vybrat, ktore sa ti najviac paci a nebude ti do vnutra vidiet!
Odpovedať
@popstar mame uz velke okno nemali sme susedov ale uz mame 😞 a preto sa pýtam ...
Odpovedať
Profilova fotka
@matila a nemate teda ani ziadne mrazene alebo mliecne sklo ano? Tak dajte vonkajsie zaluzie alebo zvnutra nejake interierove.
Odpovedať
do kupelne sa okno dava iba hore cca od 2m od podlahy vyssie
Odpovedať
@matila tak to urcite dajte foliu, je to za par eur a nemusis premyslat, ci mas zatiahnute zaluzie, ked vychadzas z vane.. Ja by som si isto zabudala zatahovat 😄
Odpovedať
Profilova fotka
Riesis teda len ked sa zotmie a svieti sa v kupelni? Ci aj cez den? Cez den folia. Podla velkosti a umiestnenia okna, moze cez foliu/mliecne sklo vidiet siluetu vnutri. Mozno rolety den/noc. keby si viac opisala co ti treba a pridala foto okna...
Odpovedať
Za pár € mliečnu fóliu by som dala, možno roletku
Odpovedať
Profilova fotka
@matila aj som si myslel, ze mi toto napises. V tom pripade tienenie bude najlepsie riesenie ako zabezpecit to, aby ti susedia do kupelni nevideli.
Odpovedať
k čomu do kúpelne veľké okno? čo tam niekto číta pri dennom svetle pol dňa? tam som minimum času , stačí úplne najmenšie ako ide spraviť len na vyvetranie, nie na zbytočné ochladzovanie a na to stačí prehodiť uterák,ale mali tak jedne baby zo strážneho objektu sme hádali aké majú čísla, tie zas chceli aby ich bolo vidieť, ked sme sa rozprávali na zábave tak vraj preto že keby tam nebolo vojakov tak 30 báb na jedného poriadneho chlapa, dedina ako niekedy u nás Partizánske zamestnávali len baby
Odpovedať
automaticky by som do kúpeľne išla do mliečneho skla a tiež potom teda do vonkajších žalúzií, to máš istotku 🙂
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?