Matné sklo na vchodových dverách od Slovaktualu

Dobry den, hladam niekoho kto ma vchodove dvere, pripadne oma od Slovaktualu, a v nich ma matne sklo. Prosim ozvyte sa. Dakujem
Odpovedať
@lusiana157 slo nevyrabaju oni a ked je tak je take iste ako v okne, co je za problem?
Odpovedať
Ja sa chcem len opytat aku to ma priepustnost svetla a keby to niekto mal prosila by som o recenziu a realne fotky. Su rozne druhy "nepriehladnych" skiel, nevieme si vybrat.
Odpovedať
Priepustnosť svetla má rovnakú ako obyčajne sklo,ide len o to či chcete cez to sklo vidieť alebo nie,keď áno, dajte zrkadlové sklo. Predpokladám že sklo bude len časť a zvyšok výplň,vyberte aké sa vám páči,na predajné majú vzorky.
Odpovedať
My máme presne od Slovaktualu dvere s matným sklom aj vchodové aj pivničné na obrázku.Svetlo prepúšťajú veľmi dobre.Druhá fotka sú hlavné vchodové.
Odpovedať
@lusiana157 mame tiez od slovaktualu zajtra mozem pridat fotku
Odpovedať
A co potrebujes, nechces vidiet vone, nechces aby videli dnu, ci nechces aby sa prepustalo svetlo dnu, lebo v takom pripade, je lepsia zrkadlovka
Odpovedať
@lusiana157 aku chces recenziu? mas cire, rastrove, matne rozne skla, vsetky prepustaju dost svetla, preboha ide skor asi o to ze ake mas dvere, kolko tma skla je, ake mas pred dvarami tienenie - rozumej nejaku strechu a orientaciu na svetove strany, boze ludia ved roz,yslajkte. Co s tym ma znacka dveri alebo skla? A za vchodovymi dverami vacsinou neni poziadavka na extra svetelne podmienky
Odpovedať
Kazde jedno sklo prepusti svetlo, toho sa nemusis bat.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?