Cenová ponuka na okná od Slovaktual

Zobraz úvodný príspevok
Dobry den Chcem vediet nazor na CP okien ...a vysvetlenie ...nevedela som naklikat ake kovanie atd tak len ako laik som poslala a prisla CP ...len ceny sa mi zdaju vysoke oboznami ma niekto s tym dakujem 😉
Odpovedať
1
2
rad by som, ale bol som len zvedavy ci to budu take znamejsie znacky
Odpovedať
@radoslav_chudy pri kvalitnych hlinikovych a drevohlinikovych oknach je ta cena zhruba okolo 500 €/m2. Tak to uvadza napriklad aj na svojom webe Hoblina. Samozrejme, nieco viacej vyjde napriklad portal, nieco menej fixne okno atd. ale priemer za vsetko spolu vychadza tych 500 €/m2. Pri tvojom dome som naratal 77,86 m2, ak som sa nepomylil. Cize ja by som ratal s 77,86 * 500 = 38 930 €. Co je v podstate totozne s tym, co ti vyratali aj tie firmy. Takze tie ponuky boli adekvatne.
Odpovedať
@radoslav_chudy skuste este INCON my sme si nakoniec dali od nich ..cenovo vysli najlacnejsie 😊
Odpovedať
Profilova fotka
@zdenka091085 ok skusim. Vdaka.
Odpovedať
@radoslav_chudy Na realizaciu takeho projektu musis mat aj velku gucu penazi. Alebo skoncis kompromismi - napr. pri plastovych oknach.
Odpovedať
Profilova fotka
@bigjamajko otazka je co je guca penazi ... 🙂 A pevne verim, ze ta nasa guca bude dostatocna aby sme nemuseli robit zasadne kompromisy...
Odpovedať
Profilova fotka
aká cena by bola pri plastových cca oproti hliníku ?
Odpovedať
@palmen videl by som to tak na -60%
Odpovedať
@radoslav_chudy neviem skadial ste, my budeme davat plast Schuco od Ventani z TT. Maju dobre referencie a aj cena ma celkom potesila. Skuste dat im nacenit hlinik, uvidite 🤷‍♂️
Odpovedať
@radoslav_chudy Dajte si nacenit drevohlinikove okna od firmy DREVAR.
Odpovedať
@palmen Plastove na take velke presklenia je hlupost.
Odpovedať
Profilova fotka
@kayman Bratislava cize TT je ok. Dakujem.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@exponent o plaste ani neuvazujem... ano oslovil som aj Drevar a uvidime. Maju v ponuke aj hlinik a drevohlinik a som povodom z Detvy, tak sa planujem zastavit aj v Makrowin...
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?