Máte niekto skúsenosť s firmou Phase sedačky?

ako sa vám pačia sedačky od nich a máte niekto poťah látky Astoria?
Odpovedať
Máme od nich sedačku Paris s látkou Astoria.
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Pán Pedro, Vás kdo platí za kritiku firmy Phase? Je to prízemné.
Odpovedať
Profilova fotka
@ga10bca5 my mame phase s potahom astoria...
Odpovedať
Profilova fotka
@pedro1981 a akoze co? Je nekvalitna? Je predrazena? Nechapem, co tym prispevko chcete povedat?
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Cez týždeň som bola u kamarátky, má Phase s teflónovou úpravou poťahu, používaná 8 rokov, dve deti na nej vyrástli a vyzerá akoby ju doniesli včera. Ja tiež uvažujem nad novou ale Phase sa nepáči mužovi...boli sme dnes pozrieť a padla nám do oka kožená taká polohovacia, toto ale svetlejšia farba 3+2 http://www.nabytek-valmo.cz/obyvaci-p... Ale este nie sme rozhodnutí, mne sa Phase celkom páči. Len muž ohŕňa nos.Teraz sedím a pozerám sedačky na nete plus čítam skúsenosti ale dokonakú sedačku ešte nevymysleli :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Milí návštevníci modrej strechy, radi by sme Vás požiadali, ak ste s našou spoločnosťou, alebo našimi produktami nespokojní, alebo máte konkrétnu negatívnu skúsenosť, napíšte nám na mail, na našu facebook stránku, alebo verejne na modrú strechu. Radi by sme sa Vám verejne vyjadrili ku konkrétnostiam a mali možnosť napraviť Vašu zlú skúsenosť. Budeme vďační za všetky podnety. S pozdravom Sedacky Phase.
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Diskusia pokračuje po 5 mesiacoch
@yogi83 A ste s nou spokojni? Tie uvazujeme o nej. A ako s cistenim? Tak ako deklaruju?
Odpovedať
@jancusa2000 Ste spokojni?A skusenosti s cistenim?
Odpovedať
Článok sa načítava...
@bobulka24 Máme ju pol roka, zatial žiadne velké čistenie netrebalo, tak neviem posúdiť. Drobné flaky išli v pohode, ale to by išli asi z každej. Inak sme s nou spokojní, ale ešte je moc skoro na hodnotenie.
Odpovedať
Profilova fotka
to je sila, autorka sa spyta na sedacku danej znacky, spokojnost, skusenosti a traja ci 4 ludia napisu: "My mame take sedacky" a nic viac :-) :-) :-)
Odpovedať
Mame phase v latke carabu-uz sa nevyraba ale podobna ako napoleon. Cisti sa super. Raz za cas ju prejdem mokrou handrou do vody davam cistic na potahy. Inak ked nieco male tak len cista voda. Zislo zatial uplne vsetko. U nas spokojnost
Odpovedať
Profilova fotka
@bobulka24 napr. capky od cokoladovych prstekov, popisana sedacka od fixky, jogurt, grcka... urcite by sa este nieco naslo :-D normalne vlhka handricka - raz dvakrat precistit a potom papierovou utierkou vysat vodu a nic, ani malinky fliacik neostal. Nikto mi za reklamu neplati, proste to tak je a ked niekto nie je spokojny, nech si kupi podla svojho presvedcenia.
Odpovedať
Profilova fotka
Myame teraz novu od nich, Monaco, s potahom Mont Blanc a je uzasna. Velmi sme spokojni:)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Ja osobne so sedackou Phase vobec nie som spokojna! Kupovali sme si s tou latkovou upravou.Ked sa niecim zaspini,tak to vobec nejde dole. Rozhodli sme sa pre nu hlavne preto,lebo bola reklamovana, ako uzasna sedacka,ktora odola detom.Nakolko deti mame,tak sme do nej zainvestovali a teraz to lutujem!! PO polroku sedacka akoby stratila tu povrchovu upravu a uz z nej nic nejde dole. Skusala som rozne cistiace,no flaky este vacsie.Neviem si predstavit,ze by sa tam vylial čaj. Najradsej by som ju vratila!! NESPOKOJNOST
Odpovedať
Sedačku od Phase má moja sestra. Stala 1200 e, už hu reklamovali, lebo sa ani nie po roku vysedela. Vymenili im ju a tá druhá sa znova vysedela. Kedže aj ja zháňam sedačku, po sestriných skúsenostiach by som ju nekúpila. Predsa sedačka na nekupuje na 2 roky a aby vyzerala tak nepekne to by sa nemalo stať.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
neodporucam absolutne. sedacka bola pekna rok a potom sme zistili co je to za smejd.tiez sme mali tu upravu povrchovu,tepovali a impregnovali sme znova,vrazili do nej kopu penazi. vydrzi to chvilu.je to len lakanie ludi.vobec neni taka uzasna ako sa pise na stranke a hovori v predajniach.to si kludne mozem kupit nejaku latkovu obicajnu sedacku za par supov a nie za 1800e,ktora ma taki isti a nekvalitny material.este sa aj zmolkuje a dokonca tam kde sa moc nesedi ;-( ]-(
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Mám sedačku ATLANTA s poťahom Napoleon holubia sivá. Mám ju už 2,5 roka a som skutočne spokojná, vyzerá ako nová ani s čistením neboli problémi len čistá voda, alebo s troškou saponátu. Teraz som si ešte doobjednala taburetku a stoličky do kuchyne, dúfam, že aj tie budú tak vydarené ako sedačka.
Odpovedať
My mame Cosmo s latkou astoria uz 4 roky, sme iba dvaja dospeli bez deti, sedacka vyzera ako nova, cize spokojnost.moja sestra ma taku istu len v inej farbe, mala mensiu reklamaciu.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Profilova fotka
ahojte Sedacka NEVADA od Phase,žltá farba mate niekto?
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 11 mesiacoch
No objednavali sme u nich sedacku doba dodania mala byt 12-14 tyzdnov. V 9. tyzdni od objednania nám bolo oznámené že nie je mozne vyrobit nasu sedacku s nohami ktore sme si vybrali, spolu s pracovníčkou v predajni. Oznamili ze bud ine nohy alebo iny typ sedacky. Cakate 2 mesiace na sedacku a nakoniec sa neda vyrobit, ked sme sa nakoniec dohodli na inom type tak zevraj vyroba zacina az po novom roku cize sme objednali v auguste a sedacky by nam dali v Januari-februari.... no cista katastrofa ...... Problem s vratenim zalohy, riesili sme cez pravnika ... Nakoniec sme kupili v Beta sedacky, vyrobene cca za 4 tyzdne , kvalita 100% ,
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?