Gauč na každodenné spanie - máte skúsenosti?

Zobraz úvodný príspevok
Zdravím chcem sa spýtať či má niekto skúsenosti s takýmto rozkladacim gaučom ktorý obsahuje matrac. Dá sa na tom plnohodnotné spať? Oplatí riešiť do malého bytu? Vďaka
Odpovedať
1
2
@rkorba Áno je
Odpovedať
Profilova fotka
@patrik_kudela My sme na niečom podobnom spali s priateľkou u nej keď sme sa zoznámili. Viac som sa tešil na spanie, keď sme spali u nás :D
Odpovedať
Nieco podobne zhaname do hostovskej aby sa na tom vyspali 2 osoby ale aby nebola az taka draha ako manzelska postel 😄 tak sa poinspirujem 🙂
Odpovedať
Takže po takmer dvoch mesiacoch používania musím skonštatovať, že investícia sa oplatila. Ušetrí naozaj veľa miesta a spí na nej super. Sme spokojný. Len, aby čo najdlhšie vydržala.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, no super! Pekna, aj podlaha je pekna. U znamych spime na takomto, tiez nad nim rozmyslame, nech vam sluzi!
Odpovedať
@patrik_kudela ahoj. Odkiaľ ste objednávali a aký je to presne typ? Ďakujem
Odpovedať
@mato86 https://www.sinska.sk/sedacie-supravy...
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
@patrik_kudela ako hodnotis po case?
Odpovedať
@rkorba akurat som sa to chcela opytat, ale ako gauc vyzera podla mna celokm dobre
Odpovedať
@andula30 spokojnosť nadovšetko. Absolútne nič nevrzgá ako ma niektorý strašili. Investícia sa vyplatila a hlavne nám šetrí veľa miesta
Odpovedať
@patrik_kudela este sa spytam roztahujete ju denne? A je tam aj nejaky ulozny priestor?
Odpovedať
@andula30 máme ju skoro stále roztiahnutu. Sťahujeme ju iba keď máme návštevu alebo tak...úložný priestor nieje
Odpovedať
Článok sa načítava...
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?