ZAMKOVA DLAŽBA NA Betón ???

Zdravim spravil som si ciastocne prestresenu terasu k domu klasika ZAKLAD DT TVARNICE A NATO DEKA hrubky 13cm o rozmere terasy 4,4x3m so spadom 2cm na 3metroch moja otazka znie ci mozem polozit dlazbu hrubky 6cm na deku naktorej bude samozrejme tekuta izolacia ci to niekto tak uz ma alebo stym ma skusenosti pre a pro diky moc za kazdu radu dlazbu lepit nechcem iba klasika polozit na deku
Odpovedať
@t0ny08 mozes, ale mozno lepsie riesenie by bolo na terce 2 centimetrovu dlazbu a mas to urobene rychlo, bude to vedtrane, voda bude odtekat a rychlo sa to da opravit keby nieco, das pod to aj kable keby potrebujes nieco prepojit...napriklad take nieco https://www.floorwood.sk/terasy/rekti...
Odpovedať
Jasne chapem len mam zvysnu dlazbu chcem ju vyuzit
Odpovedať
@t0ny08 ja len som ti dal moznost, že aj take nieco existuje a je to na tebe 🙂
Odpovedať
@t0ny08 keď to aj uložíš tak s tým nebudeš spokojný, betónový podklad určite nebude až tak rovný, nakoniec to budeš lepiť. Ja to mám lepené lebo v tej dobe keď som to robil ešte nebol taký výber 2cm dlažby ako je teraz a tiež ceny sú lepšie. Takze súhlasim s fenix8, dlažbu môžeš predať.
Odpovedať
@maros11 jasne a alepil si to klasika na hreben s klebrom ci ako bojim sa potom ze pomedzi bude tazsie pretekat voda mne sa paci ta dlazba aj preto ju tam chcem dat
Odpovedať
Hej dal som tekutú lepenku 2x a klasika na hrebeň 10, kvôli rovnosti betónu.
Odpovedať
@maros11 nemas nahodou foto ?
Odpovedať
@t0ny08 nie robil som to dávno
Odpovedať
@maros11 skusim to tak spravit fufam ze mi to vxime mraz nepovyduva ked sa nejakym dposom tam ta voda zasekne
Odpovedať
@t0ny08 treba sa s tým zmieriť môže sa stať, ze niektorá povolí.
Odpovedať
@t0ny08 Nie je priestor na podsyp 4-8 ? Aj to vyrovná nerovnosti aj odvedie vodu
Odpovedať
@draik moc uz ani nie to by mi vysla dlazba uz k ramu okna nad tie odvetravaky vo su naspode na ramu aneviem ci to tak moze byt
Odpovedať
Článok sa načítava...
@t0ny08 mam lepenu zamkovu dlazbu 4cm hrubu na betonovej platni. Po prvej zime to zatial vsetko drzi.
Odpovedať
@nicearty a mate to tak ze na to aj prsi ano ? Odteka voda ztoho dobre?
Odpovedať
@t0ny08 ano, normalne na to prsi, su to schody aj s chodnikom a cele je to vyspadovane aby voda odtekala.
Odpovedať
@nicearty klasika naflexi lepidlo s hrebenkm ? A poddlazbu ste davali aj tekutu lepenku?
Odpovedať
@t0ny08 ano na hreben s flexi lepidlom. Hydroizolaciu tam ani nemam.
Odpovedať
@nicearty dik moc ja to dkusim spravit paci samito velmi
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?