Projekt bungalovu

Zdravím vás. Poprosím o názor a kľudne aj kritiku. Jedná sa o bungalov s rovnou strechou. Ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@brtino Nemal si už jednu takúto tému, každopádne stále platí čo som ti napísal že pri dome s rozpočtom skoro 300-tisíc sa vykašli na kreslenie na papier a zaplať si poriadneho architekta.
Odpovedať
@brtino Ak toto nenavrhol architekt, tak sa na to vykaslite a zverte to arcitektovi. Ak to navrhol architekt, tak ho vymente. - orientacia na svetove strany nie je velmi logicka - vstup a garaz z juhu? Okna z izieb na sever? - garaz ma zvlastny tvar, na co je tma ten malicky roh? Technicka ma zvlastny tvar, aj ta chodba je cela dosekana - ziadne oddelenie nocnej a dennej casti, do spalne vstupovat z obyvacky? Z kuchyne pozerat do kupelne? Dom vyzera rozmerovo velkoryso, ale usporiadanie uplne zle.
Odpovedať
Vďaka určite to zverim do rúk architektovi. Preto som to tak kreslil lebo prístupová cesta je len s juhu pozdĺž pozemku a dom môže byť široký Max 12.5 metra. To bol len čisto nápad a zistil som že je viac ako zlý.
Odpovedať
Profilova fotka
@brtino Aspoň si budeš prácu architekta a projektanta viac vážiť keď už vieš že to nieje len naukladať miestnosti jednu vedľa druhej. A pozor dobrý architekt nikdy nebude chcieť aby si ty niečo kreslil, veď predsa na to si ho platíš.
Odpovedať
@brtino tak ako odporucaju aj ostatni. Najdi dobreho architekta. A uvidis sam, ostanes prekvapeny, co ti on navrhne a potom postupom casu sa sam zasmejes nad svojim navrhom. Mozem to takto posudit na zaklade vlastnej skusenosti :-) Fakt ale vyhladaj kvalitu, nie len nejakeho kreslica, co bude ochotny len prekreslit tvoje napady. Od toho architekt nie je.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?