Máte skúsenosti s firmou Ekonomické Stavby?

Zobraz úvodný príspevok
Chcem sa spytat ci ma niekto skusenosť so stavbou domu cez firmu Ekonomicke stavby Nitra. Mame zaujem o tuto firmu, v piatok ideme na jednanie, no prijala by som nejake postrehy, skusenosti ....
Odpovedať
@larelay219
Odpovedať
@larelay219 zdravim nemam osobne skusenosti s ES ale my chceme tiez stavat a mne sa zdaju byt seriozni.Mozno maju drobne chybicky,ale nemyslite si keby maju tolko sudnych sporov a problemov tak by sa stiahli alebo by boli davno stihani..
Odpovedať
@larelay219 nech sa páči, foto z minulého roka 🙃
Odpovedať
audinak@takze bez problemov postavene?
Odpovedať
@nostradameus problém je v Tom že to majú zmluvne ošetrené ako už bolo skôr písané že aj keď ešte nič neurobia a vy podpíšete zmluvu a chcete odstuoit od zmluvy už musíte platiť pokuty a to je hlavný problém všetkých týchto príspevkov
Odpovedať
@nostradameus ja som problém nemal, čo mali spraviť spravili, čo vyfakturovali to sme zaplatili jediná vec že stavba trvala o mesiac viac ako bol plán kvôli oknám a krovu
Odpovedať
@audinak tak ano to je jasne ze na stavbe sa vzdy vyskytne nieco a mesiac je uplne v pohode.takze si dostaval dobre a byvanie si spokojny interier?mas aj rekuperaciu?
Odpovedať
@nostradameus spokojný ako sa to vezme, keby staviam opäť tak o niečo väčší dom aj iné dispozične riešenia 🙃 rekuperáciu nemám keďže som 4 roky dozadu o tom ani nepočul a nepoznal som ani toto fórum 😁
Odpovedať
@audinak o.k jasne ale neboli tam nejake nedorobene veci alebo sa za tento cas nevyskytli nejake skryte vady?
Odpovedať
@nostradameus o žiadnych skrytých vládach neviem zatiaľ, jediná vec čo bola, tak keď montovali okná jedno im spadlo poškodil sa trošku rám, keď som prišiel na obhliadku hneď ma o to imfromovali spísali sme reklamaciu a do dvoch týždňov doniesli nové okno.
Odpovedať
@audinak viete mi povedat aku velku mate zumpu?a ci mate kanalizaciu alebo cisticku?
Odpovedať
@nostradameus 15m3 , kanalizácia v dedine je len ešte nie v časti kde bývame 🤨
Odpovedať
Článok sa načítava...
@audinak ta velkost zumpy bola v zmluve ci ste chceli vacsiu?
Odpovedať
@nostradameus nie prípojky všetky vrátane žumpy sme si riešili my vzhľadom na cenovú ponuku od E.S.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
@nevesta S manželom sa rozhliadame po firme, ktorá by nám postavila dom. Máme aj ich katalóg už doma...zašla som sem, pozrieť recenzie. Vy ste spokojní? Financie, termíny, všetko tak ako ste si dohodli? Je to spoľahlivá firma? Ďakujem za odpoveď Miška
Odpovedať
čo ja viem, tak suseda, ktorá má dom od nich, tak by nenašla jednu jedinú vec, ktorou by ES ocenila. Býva v ňom tretí mesiac, čiže je to čerstvá info. Problémy mala od začiatku stavby až doteraz... celkové omeškanie, krytinu má na jednom rohu iný odtieň, lebo pôvodná im došla, nevedeli zapojiť v kúpelni ani len umývadlo, práčku, taktiež kuchynský dres a pod... musela si volať vodára.... tá by Vám vedela o tom porozrávať 🙂 🙂
Odpovedať
@laumi fuha, silna kava.
Odpovedať
Profilova fotka
Boli sme v ba na stretnutí, keďže sme si mysleli že to ich financovanie nulová hotovosť či ako sa to vola nám prišlo super (nechceli sme míňať úspory na dom a chceli sme si ich odložiť na exteriér) a zistili sne že je to dobry odrb. Nulová hotovosť nieje nulovou hotovosťou. Neviem už presne čísla, je to tak 3 roky čo sme mali stretnutie. No kým sa vôbec niečo začne tak cca 10 000€ požadovali. Takze už to bolo znamenie že nieje pravda to čo o sebe hovoria. Stavba cenovo dosť predražená a tiež som nepočula na nich až tak dobre recenzie aby sme do toho šli... ale ako sa hovorí, z kaluže do blata a nakoniec sme si tiež vybrali skvost medzi stavebnými firmami 😅
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@marek_varga a toto ma podla ES hodnotu 39 315 € ,znalecká pre banku 15 246€
Odpovedať
Profilova fotka
@marek_varga ja sa len divim ako niekto s nimi môže vôbec po tých recenziách vôbec začať stavať. ... Alebo nad tým vôbec uvažovať 😀
Odpovedať
a pritom stačí si pozrieť reportáže Černých ovcí v Čechách (na YT je toho kopu) koľko problémov a ako dlhodobo sa s tou firmou vlečú... a oni sa opakujú aj tuto v diskusii 🙂 proste Ekonomické stavby jedno veľké NIE! a tých pár šťastlivcov čo majú stavbu (zatiaľ) v poriadku to nezachráni 🙂
Odpovedať
@dexter89 neskoro som nasiel tuto stranku...
Odpovedať
@dana neviem aké príspevky ste tu čítali ale ja za nás a našu rodinu môžem Vám poradiť, choďte kľudne na stretnutie sú seriózny a sú spoľahlivý nám akurát stávajú domček a my sme spokojný so všetkým čo sa doteraz spravilo a vybavilo 🙂
Odpovedať
@marek_varga chcem poznamenať, že cena , ktorú ste zaplatili a cena znaleckého posudku nemôže byť totožná. Ja som si vyberala z rôznych firiem, či uz stavebných alebo sprostredkovateľských a nakoniec som sa rozhodla pre ES a neľutujem. Domček stojí, bývame už takmer dva roky. Samozrejme, že počas stavby boli aj problémy ale všetko sme hneď riešili s manažérom stavby a stavebnou firmou a nakoniec sa vždy našlo riešeni k našej spokojnosti.
Odpovedať
@mischell89 Ja som s nimi stavala, všetko dopadlo dobre aj napriek všetkým zlým recenziam, ktoré som čítala. Ľudia sú už raz taký, ak sa vyskytnú problémy hneď sa sťažujú a vypisujú negatíva ale ak je všetko OK tak sa nechvália.
Odpovedať
Najlepsie na recenzie su 2-pol hodiny stare registracie ....ES by som nedal postavit ani hajzel-kadibudku....
Odpovedať
@doki83 Toto je môj domčekod ES.
Odpovedať
@barcakovajana a k tomuto hovoríte domček.....veď to je taká búdka ..aký to má rozmer?7x6m?,veď to nemohlo stať viac ako 50 000 na kľúč.....
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?