Hrubka lepidla pri stavbe obvodovych stien

Aka hrubka lepidla ma byt pri stavbe domu?
Odpovedať
@vladimir_hroziencik na hreben
Odpovedať
Profilova fotka
@vladimir_hroziencik ak das na 6mm hreben tak mas malo priestoru na nejake doklepnutie a lepidlo rychlo vyschne ak das 8mm tak mas viac casu aj priestoru na dotuknutie... vyskusaj a uvidis ako sa ti bude murovat lepsie
Odpovedať
@muska414 myslel som to lepidlo co sa nanasa valcekom, dnes som to robil a je to velmi malo toho, aspon sa mi zda
Odpovedať
to tak ma byt na tenko
Odpovedať
Profilova fotka
@vladimir_hroziencik tiež som kúpil ten valček na našanie lepidlá ale nakoniec som používal hrebeň 8mm ako píše @muska414
Odpovedať
Zaklad je dobre polozena otazka. Z coho vlastnr murujes? Ak je to ytong a pod, tak to ti vysvetlili chlapi vyssie. Ak je to brusena tehla, tak najlepsie sa mne osvedcil kalfas s lepidlom a tehlu namočiť do lepidla. Plus pozor,niekedy su tdhly od prachu z brusenia, takze metlicka a ocistit. 😉
Odpovedať
@santos950 ale tak uplne malinko? To udrží?
Odpovedať
@paulus33 je to brusena tehla a zmes prachova ktora sa rozraba z vodou, neviem teraz nazov, a nanaša sa valcekom
Odpovedať
Profilova fotka
@vladimir_hroziencik zlep 2 dokopy a ked to vyschne tak to skus rozlepit 😉
Odpovedať
@muska414 neskusal som, uz je to postavene ale sa mi zdalo ze niektore tehly by som pohol
Odpovedať
Neboj, presne pri lepidle je dôležité aby bolo tenucko 😉
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Článok sa načítava...
Budem verit, trochu si ma ukludnil
Odpovedať
Profilova fotka
@vladimir_hroziencik urcite je to v pohode ak na to das niekolko tonovy veniec (deku) a 10ton strechy tak ver tomu ze by mohli byt poukladane aj nasucho 🙂
Odpovedať
@muska414 veniec bude, deka nie ale ta strecha to cele zatazi
Odpovedať
kazdy tak natenko dava pozri si technologicky postup
Odpovedať
@santos950 pozeral som, ale som z toho trochu nervozny, že málo
Odpovedať
@vladimir_hroziencik nemusis mat obavy
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?