Kúpeľne PTÁČEK

Profilova fotka
Čo na nich hovoríte, ma niekto s nimi skúsenosť ? Cenovo ako sa pohybujú. Porovnanie so SIKO. Ďakujem
Odpovedať
@anavy89 ja osobne mám s nimi veľmi zlé skúsenosti. Vyskladnia poškodený tovar, reklamácie riešia mesiace. Pred rokom mi dodali "nový zásobník TÚV". Po rozbalení som zistil že je plný hrdzavej vody a kto vie ako dlho im tam stál na sklade. 2 mesiace sme riešili výmenu a vrátenie peňazí. Nikdy viac. A to ešte nehovorím o tom že z 5-tich balíkov obkladačiek boli 2 popukané. Aj to nechceli zobrať naspäť a vykrúcali sa
Odpovedať
tak ja s nimi mam dobre skusenosti, hlavne teda v KE. dodacia doba bola ako povedali a dost sa aj snazili aby vsetko bolo ako ma byt. cenovo, ked si popytas zlavu tak su cca. ten stred cenovy, ale maju aj veci co nemaju ostatni (vedia relativne rychlo zohnat nieco, na co musis inde cakat brutalne dlho - rozumej, kym sa naplni kamion). siko je zumpa, absolutna neochota... na celu stavbu som tam kupil jednu diamantovu korunku do gresu, aj to som sa citil ako najvacsi hlupak lebo pan predajca predsa vie co ti treba...
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?