Zvažujete kúpu bytu v projekte Seberíniho?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte zvažuje tu niekto kúpu bytu v projekte Seberíniho ?
Odpovedať
1
7
8
@dickens nemali sme ziadne pripomieky. Ako som uz vyssie spominal, tak nasu zmlucu skontroloval pravnik a povedal ze je vsetko v poriadku. Tak sme to uz dalej neriesili...
Odpovedať
@sebiseb Ďakujem za odpoveď.
Odpovedať
Mate niekto nejake novinky? Preberali ste uz niekto svoj byt?
Odpovedať
Ja som mala na byte nedostatok, ktorý je potrebné opraviť, namiesto laminátov my dali dlažby, takže to je potrebné odstrániť a nanovo položiť lamináty. Odovzdávku bytu podľa zmluvy by som mala mať najneskôr 20.11.2019. Herrys mi predvčerom oznámil, že sa na tom pracuje a malo by to byť do týždňa hotové. Som teda zvedavá, či to do budúceho týždňa stihnú. Ak áno tak budem príjemne prekvapená.
Odpovedať
Ja som akurat dnes prebral byt... Na jednej stene boli dake cmuchance ale hned nabehli pracovnici a zatreli to.. Inak vsetko ok.
Odpovedať
To mate uz prebrate byty v Cecku?
Odpovedať
Dobry den, dakujem za super diskusiu a info co zdielate. Kedze sa pomaly blizime k finishu, uz to tu aj niekto spominal, nebolo by lepsie sa presunut do uzavretej skupiny na FB? 8-)
Odpovedať
@bashkey24 Dobry den, Fb za mna nie. Sorry
Odpovedať
@bashkey24 ja som kludne za nakolko je to na diskusie asi lepsi nastroj ako toto tu.
Odpovedať
@bashkey24 tiez som v pohode s fb
Odpovedať
Ja som s FB úplne OK.
Odpovedať
https://lepsiasprava.sk/nova-smernica... Nakolko nebudeme mat namontovane dialkove odpocty na vodomeroch a bude sa to v buducnosti vyzadovat, tak by sme mohli skusit este zatlacit na developera nech to namontuje (ked to vlastne aj slubil v standarde)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Kto ma zaujem, najdete skupinu na FB pod menom Seberiniho 2019...nazov mozme dodatocne zmenit, a ked sa urci zastupca bytov prip dalsi zaujemcovia rada presuniem admina na nich :). Mena dodatocne skontrolujeme oproti LV ked budu k dispozicii.
Odpovedať
@bashkey24 mne to taku skupinu nevie najst. Ostatnym sa to podarilo?
Odpovedať
S medzerou to treba vyhladavat :-)
Odpovedať
@seber2019 bohuzial mi to nepomohlo. Asi nieco robim zle. Vedeli by ste mi sem dat priamo link na tu skupinu?
Odpovedať
@sebiseb robiš všetko dobre hore maš ikony ako All Posts Poeple, ale ty musis kliknuť na Groups :-) tu maš priamy link: https://www.facebook.com/groups/72109...
Odpovedať
@greg111 dakujem, uz som to nasiel :-D
Odpovedať
Zdravim, ako drahi nasi susedia nazivate?Paci sa vam zatial vsetko,alebo ste uz nasli aj nejake podstatne nedostatky? My v bloku C zatial este nebyvame....tak som zvedavy.... :-)
Odpovedať
@sebiseb Skvely napad !!!
Odpovedať
1
7
8
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?