Výber bytu podľa pôdorysu

dobrý deň neviem sa rozhodnúť prosím vás aký byt si mám kúpiť povedzme na začiatok by to bola kúpa pre mňa a môjho syna ale časom by som ho možno so ziskom chcela predať /teda zaujimavy na predaj/ riešim aj keď je tam nízka cena je vôbec vhodné mať predzáhradku, na ktorú sa vstupuje zo spálne? a druhá otázka na čo pozerať, Je dôležitejšie mať veľkú obývačku alebo izby ?
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od danula2:

dobrý deň neviem sa rozhodnúť prosím vás aký byt…
@danula2 za 1. koľko na to máš, ako,dlho plánuješ byť len zo synom, predaj zo ziskom záleží vždy od aktuálnej situácie ako to rieši trh dopyt a ponuka môže sa stáť že to predáš i lacnejšie ako kúpiš, v byte máš predzáhradku?,to nemá asi nikto. ako veľká ktorá miestnosť je individuálne,podľa toho kde sa najčastejšie najviac zdržiavaš, v byte môžeš meniť bez väčších stavebných úprav akurát jednotlivé izby, kuchyňa ,kúpelňa potrebujú vždy vodu ,odpad navyše a zabezpečiť plyn , príp výkon s elektriny
Odpovedať
Aha mne nepridalo prilohy😀 Bavime sa o novostavbe vo vystavbe Rozpocet je ok, riesim hlavne to ktory z tychto vybrat
Odpovedať
Dalsi
Odpovedať
Dve trojky😂
Odpovedať
Trojka
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od danula2:

Dve trojky😂
@danula2 tiez sa priklanam k trojke. Aj orientacia na svetove strany mi pride lepsia. Zahradka zo spalne mi pride neprakticka, musia ti cez nu prechadzat.
Odpovedať
Profilova fotka

Odpoveď na príspevok od danula2:

Aha mne nepridalo prilohy😀 Bavime sa o novostavbe…
@danula2 mne sa zas viac pozdava tato jednotka.
Odpovedať
Profilova fotka
3 mi pride najlepsia, oddelena denna a nocna cast, vystup do zahradky z obyvacky, terasa pod strechou, izby rozumne velke aj usporiadane (1 ma take uzke slize, aj obyvacka je sice vacsia ale dlhy uzky sliz), sice ma mensiu obyvacku, ale mas k dobru tu terasu a predzahradku, co je od jari do jesene akoby dalsia miestnost
Odpovedať
mne sa tiez pozdava najlepsie ta trojka. jednotka to vobec, tie izby mi tam pridu nie prave najlepsie usporiadane. v dvojke mi hned padol do oka ten tvar predzahradky, to mi tam nejak proste prekaza.
Odpovedať
Mne sa zdá lepšia tá dvojka. Jednotku by som nebral kvôli tej záhradnej časti prístupnej len zo spálne - viac by som ju chcel z obývačkokuchyne. V trojke by sa mi nepáčilo, že spálňa a detská izba majú spoločnú priečku - kvôli presluchom.
Odpovedať
Treba sa tam ísť prejsť, podľa googlu už stoja tie bytovky. 1 má obývačku aj izbu otočenú na asi celkom rušnú cestu a smerom na ŽOS (neviem, aký hlučný podnik to je, ale predpokladám že asi dosť, keďže tam posunujú a opravujú vlaky.) a do záhradky ti budú čumieť z F bytovky. 2 je orientovaná len na jednu stranu a ťažko sa prevetrá. Zároveň predzáhradka je pri vjazde do garáží. 3 je asi naj, aj čo sa týka orientácie, akurát do záhrady (a kuchyne) ti budú čumieť všetci z bytovky E, ktorá je len 15m od tvojej predzáhradky, takže nejaké súkromie na tej záhradke asi ťažko očakávať. Ešte by som si aj zistil, kde je plánované stojisko na kontajnery.
Odpovedať
Profilova fotka

Odpoveď na príspevok od danula2:

dobrý deň neviem sa rozhodnúť prosím vás aký byt…
@danula2 Dispozične asi trojka ale nechcel by som ani jeden, byt na prízemí alebo pod strechou sa tažko predáva. Prečo nepozrieť ten istý byt ale na druhom alebo treťom poschodí.
Odpovedať
Článok sa načítava...

Odpoveď na príspevok od expeeert:

Treba sa tam ísť prejsť, podľa googlu už stoja ti…
@expeeert preco sa pytate na stojisko na kontajnery? Vadi to?
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od martosko:

@danula2 Dispozične asi trojka ale nechcel by som…
@martosko ja mam ine skusenosti Ked som hladala najomcu do sucasneho bytu s predzahradkou to bola velka vyhoda, kedze ma vela rodin psika
Odpovedať
Ahoj, bývam v prvej etape v budove kde máš vybratý Top 2 a Top 3 a tiež mam predzahradku . Zopár postrehov : Top2: Top3: výhoda je že máš len jedného suseda vedľa seba a orientácia na svetové strany, avšak obrovská nevýhoda je ten hluk. Byt je hneď vedľa schodiska a výťahov a ci chceš alebo nie, ten hluk budeš počuť. Ak dokážeš akceptovať hluk, tak to môže byť fajn voľba. Top 2: okolo bytu, resp. predzáhradky prechádza veľa ľudí, nakoľko su tam schody do vnútrobloku a aj vstup do garaze. Prvá etapa ma dokonca pred tým bytom kontajnerove stojisko, co nieje dobre (ruch, smrad atď). K top 1 sa neviem vyjadriť. Ak sa chceš niečo spýtať ohľadne bývania tak kľudne :)
Odpovedať
V predzahradke budes nachadzat kopec spakov, co vyhodia fajciari z vyssich podchodi
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od danula2:

@expeeert preco sa pytate na stojisko na kontajne…
@danula2 No ak ho budeš mať blízko, tak tam budeš mať smrad. Nie všetci developeri to vyriešia rozumne a keď kúpiš byt, bude neskoro sa sťažovať.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od numberone:

Ahoj, bývam v prvej etape v budove kde máš vybrat…
@numberone myslite ze tu bude ruch od vytahu?
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od expeeert:

@danula2 No ak ho budeš mať blízko, tak tam budeš…
@expeeert @danula2 k tym kontajnerom.. neviem ako to budu riesit Prudy, Arboria to ma vyriesene celkom fajn, ale v starsej casti TT sidlisk to vie byt problem - o zapach ani tak velmi nejde (aj ked to citit, ked zafuka), ale o hluk - kazdu chvilu je tam niekto, kto vyhadzuje smeti, bucha, otvara-zatvara a take vhadzovanie sklennych flasi jedna po druhej je lahodka. 😁 A vzdy ma prekvapi ako neskoro vecer to ludi napadne ist robit.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od danula2:

@numberone myslite ze tu bude ruch od vytahu?
@danula2 chod výťahu je zatiaľ tichý, uvidíme aké to budem časom, jediné hlasnejšie je to "cinknutie" keď sa otvárajú dvere. Príde mi, že väčší hluk robia ľudia chôdzov a rozprávaním na chodbe a keď idú po schodoch, ktoré sú hneď vedľa dverí od bytu. Deti často po schodoch utekajú a posledné schody radi zoskakuju, no a hádaj kde dopadnú, presne pred tvoje dvere, čo tiež môže spraviť nepríjemný zvuk. Inak, ak ti zrovna tieto veci nevedia tak podľa ten byt je fajn, ale ja som ho nebral presne kvôli tomu, co som ti vymenoval. Ak by si chcela vidieť foto, ako blízko sú schody ku dverám bytu, tak môžem poslať foto.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od numberone:

@danula2 chod výťahu je zatiaľ tichý, uvidíme aké…
@numberone som rozhodnuta F111 Bola som pozriet tie nadoby je to daleko, dalej ako pri prvej etape Po schodikoch nebude chodit nikto, koniec bytovky dalsia vystavba tym smerom nebude Vychod juh strana pre mna idealna Velka obyvka to bola podmienka Vacsia chodba /nepotrebujem mat spalnu velku, ved tam iba spim/ Tesim sa
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od danula2:

@numberone som rozhodnuta F111 Bola som pozriet t…
@danula2 ak sú tie kontajnery ďalej tak je to super a podla mňa dobra voľba, prajem ti nech sa ti tam dobre býva :) a ozvi sa potom ako si spokojná :) Inak, stavať ďalej sa bude, ale to je budúcnosť možno viac ako 5 rokov.
Odpovedať
stojisko na kontajnery vie byt velmi hlucne ak su tam nadoby na sklo
Odpovedať
Asi este potrebujem poradit Rozdiel 15.000€ Sme dvaja, ja a 13r syn ideme z velkeho rodinneho domu
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?