Novostavby Bratislava - Hľadám info

Profilova fotka
Ahojte, pls. nemate informacie o novych novostavbach, kde by som mohla kupit byt. Toto su moje podmienky: - 3 izb. byt (resp. radovy dom) - predzahradka vyhodou - spajza - Bratislava alebo mestske casti dostupne MHD (nie centrum) - cena do 4.5 mil. Uz som prehladala cely web, ale nic podobne resp. volne som nenasla. Neviete o niecom?
Odpovedať
www.reality.sk alebo skus realitky. ale novostavbu 3 izbak, resp. dom do 4.5 to bude riadna makacka najst :-) drzim palce
Odpovedať
Profilova fotka
egyptanka, mas IP :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ale najlepsie pohladaj novostavbu na nete ktora sa ti paci a chod priamo do realitky ktora ju predava. Ono info na ich stranke sa nezhoduje vacsinou s tym, co ti mozu ponuknut osobne. Napr. rozpravala som sa s jednou zenskou a ona mi vravela, ze tolko do toho Kolosea chodila az jej konecne ponukli byt za cenu, ktora bola pre nu dostupna. Vela stastia
Odpovedať
Ja hladam tiez 3-izbovy byt a mam podobny problem ako Ty, t.j. najst vhodnu novostavbu. Vacsinou mi nevyhovuje, ze novostavby su stavane v tesnej blizkosti dialnic, zeleznic, tovarni, teplarni, elektrarni a podobnych rusiacich elekmentov, casto v prostredni s nedostatkom zelene. Ale zase nechcem byvat daleko od centra mesta, kde pracujem. Najst takuto novostavbu je dnes naozaj problem. A ked sa nedajboze najde, tak vacina bytov je v nej uz vykupena, hoci stavba sa este len stavia. A v podstate mam pocit, ze na strankach ako reality.sk uz ponukaju len novostavby, ktore sa im nedari predat, t.j. predrazene mezonetove byty a podobne. Uz som dokonca zacala pozerat aj 3-izbove byty nie v novostavbach, ale vsade je problem prostredie alebo je byt na nevyhovujucom poschodi. Je to naozaj tazke najst v BA dobru nehnutelnost za dobru cenu.
Odpovedať
egyptanka skus pozriet devinskydvor..tam su 3izbaky do 4,5 mil...ak ti teda nevadi, ta lokalita
Odpovedať
Profilova fotka
ada, hovoris mi presne z duse. Ja som skusila este taku vec, isla som na web, kde su informacie o stavbach, ktore este nemaju vydane stavebne rozhodnutie. Tak som nasla malopodlaznu bytovu vystavbu v Rusovciach, napisala som mail do firmy a tetusa mi volala, ze este nie je vydane stavebne rozhodnutie, ale ze ma zaraduju do poradovnika :-) ada, ale ako spominas pozeram aj starsie byty, zial mam dost presne podmienky a tie je tazko naplnit. nastastie mame kde byvat, ale chcem uz nieco trvale a pokojne. jahodka, DNV zacina byt dost lukrativna: http://reality.sme.sk/portal/aktualit...
Odpovedať
egyptanka, my mame tiez zatial kde byvat, ale chceme uz vlastne byvanie, a tak sa postupne obzerame po bytoch... nam by najlepsie vyhovovala Petrzalka, co sa tyka dostupnosti MHD (tu aj najlepsie poznam)... Lenze my chceme dom do max. 10 poschodi a byt nesmie byt ani na prvom, ani na najvyssom poschodi, najidelanejsi by bol byt niekde v strede a takisto je castokrat problematicke riesenie bytu a ja osobne nemam chut po kupe bytu vyburavat vsetky priecky a vybavovat vsetky papiere okolo toho... Rusovce sa mi uz zdaju dost daleko....neviem. Aka je ta stranka, kde su informacie o stavbach, ktore este nemaju stavebne povolenie?
Odpovedať
Profilova fotka
ada, v Petrzalke som od narodenia a prave to mi komplikuje vyber nehnutelnosti. Z hladiska dostupnosti a infrastruktury je najlepsie na tom, ale paci sa mi aj Dubravka, kde byvaju svokrovci. Ta stranka je enviroportal.sk, ale odporucam aj sledovat verejne vyhlasky na nastenke mestkych uradov, alebo tieto infosky su uvedene aj v Bratislavskych novinach.
Odpovedať
http://www.skyscrapercity.com/showthr... ja sledujem toto diskusne forum...je to mozno trochu chaoticke, ale uz vela krat som sa tam dozvedela vela noviniek co sa tyka novostavieb v BA ;-)
Odpovedať
dievcata, odporucam vam vyhliadnut si konkretnu nenhutelnost a sledovat ju kazdy den - sestre sa takto podarilo najst 3i byt v dome, kde boli vsetky predane alebo rezervovane a vlastne tam hladala 2izbak ked bola na ich stranke v priebehu jedneho tyzdna asi stvrty krat, podarilo sa jej akurat vystihnut chvilu, ked niekto zrusil rezervaciu na 3i, tak tam zavolala a o chvilu sa bude aj stahovat :) a to najlepsie - stal iba o 200tis. viac ako ten 2i
Odpovedať
je pravda, ze informacie co su na stranke nie su vacsinou uplne aktualne...treba sa informovat telefonicky...
Odpovedať
no my sme na tom podobne a uz sme to s tymi novostavbami vzdali :-( bud nesedela lokalita presne ako pise ada alebo stala moc vela, mame sumu ktoru proste neprekrocim, mala som vyhliadnuty devinsky dvor a zamajerske ale je to len pol km od VW, tak to teda nie... hladame dalej ale bud vsetkovy predane alebo priserne drahe... a pozeram aj tu http://www.skreality.sk/index.php?rl=...
Odpovedať
Článok sa načítava...
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?