Máte skúsenosti s poľskou firmou Juhas - drevené chatky?

Zobraz úvodný príspevok
Obchodný zástupca v SR je často nedostupný,čakacia doba skoro rok.Nie je to divné?Má vôbec niekto chatku od nich ?
Odpovedať
1
2
@maluja Dobry den, mate aj nejake foto chaty od Juhasa, prosim? Ako sa ma uziva? Rozmyslame nad ich firmou ale chceli by sme zvnutra sadrokarton- biele steny. Dakujem za radu.
Odpovedať
@maluja prosím, koľko vás ta chata vyšla? je zateplená? musíte v nej temperovať ked tam nie ste?
Odpovedať
@limitgirl Dobry den, chatu sme si dali postavit v r.2014, takze ceny sa urcite zmenili. Nas vysla na 12.000 eur. Ale bola len priprava na zateplenie /folia/ a zateplena podlaha. Dali sme im zateplit podlahu min.vlnou. Ostatne sme si robili sami, svojpomocne / elektrinu, zateplenie..../V chate mame krbovu vlozku a vykuri ju v zime perfektne a velmi rychlo . Z 2st v zime na 26 st za dve hodinky. S firmou Juhas sme boli velmi spokojni/ mozme len odporucat/. Maju svojho zastupcu na slovensku , p.Rolik z Dolneho Kubina, on Vam odpovie na vsetky Vase otazky. prajem pekny den: J.Z
Odpovedať
Profilova fotka
@maluja Dobry den, tiez ideme vstavat od nich chatku.Mohla by som sa opytat kolko stal vyhotoveny projekt?Dakujem pekne za odpoved.
Odpovedať
@anett_durovova Dobry den, projekt stal v roku 2014 355eur, ale ceny sa mohli zmenit... 🙂
Odpovedať
@maluja @maluja ale projektanta dodala firma Juhas
Odpovedať
Profilova fotka
@maluja dobry den.mi sme dali projekt k stavebnemu povoleniu na chatku Janek 3 a stal nas v aprili 950 eur,a robila to firma ETRIUM ani pre firmu JUHAS to robia,
Odpovedať
@martin_silvestri_santa
Odpovedať
@maluja Áno robila nám firma Etrium, tak poriadne dvihli cenu 😢 🤔
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
Profilova fotka
Dobry den. Chcel by som sa opytat staval niekto firmou juhas teraz niekedy ? Myslim rok 2020/2021 A ak ano ake su vase skusenosti
Odpovedať
Profilova fotka
@tomas_baran Dobry den, my uz cakame na nase chatku. Cca 22 novembra nam maju doniest.Vybavovanie bolo fakt rychle. Pevne verim,ze budeme spokojny. Kominikacia s panom Rolikom bol perfektny. Vyzna sa v tom na 100% a ochotny poradit vzdy. Ked to budeme mat hotove ,mozem vam napisat.
Odpovedať
@anett_durovova Dobrý deň, môžem sa spýtať koľko ste čakali na chatu a konkrétne ktorý model ste si vybrali? My si tiež chceme postaviť chatu firmou Juhas, model Janek 3. Vopred ďakujem za odpoveď.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Diskusia pokračuje po 7 mesiacoch
Profilova fotka
@maluja dobry den, citala som prispevok, ze Vam chatu stavala polska firma. Tiez pozerame s manzelom montovane chaty, ste spokojna? Odporucate?
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?