Strata tlaku vody

Profilova fotka
Ahojte mam otazku na vodara mame studnu, zelezitu vodu tak mame filter a stale nam kolise tlak co mame zle nas vodar sa nevie pohnut dakujem za rady
Odpovedať
Profilova fotka
-Malo vzduchu v expanzke -Vysokoky tlak cerpanej vody Nepises ake cerpadlo aka studna Co tak dat redukcny ventil ??
Odpovedať
Profilova fotka
@wolodymyr studna vrtana 30metrov, cerpadlo pedrolo, teoreticky ta cierna skrinka ma nastaveny tlak na 4 vsetko bolo v poriadku ale ako sme dali filter aguaphor pro tak to zacalo skakat.. S to malo vzduchu v expanzke snamena co ze treba vacsiu.. Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@kubko2412 teraz ma napadlo ze ja ked som daval fiter tak mi vodar povedal ze bude mat velky odpor nech dam dva vedla seba spojene Tkusom ( paralelne ). Ide voda poto Tkus dva filtre a tkus do rozvodu. Lepsie to popisat neviem.
Odpovedať
Profilova fotka
@wolodymyr a foto ak by bolo mozne skusim mu to povedat co povie na to vodar zatial dakujem aj za tuto radu.
Odpovedať
@kubko2412 ved urob skusku. Odstav filter a uvidis ci tlak prestane kolisat. Ak hej tak je to sposobene filtrom. Neviem jeho princip, mozno je to normalne. Nevieme parametre cerpadla. Skusil by som na skusku zvysit tlak na FM (ta cierna skrinka) na 5 bar. Expanzna nadoba ma byt natlacena na 3,5 bar pri 4 bar nastavenych na FM.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?