Novy majitel

Dobry, Chcela by som sa informovat ohladom elektrine ked ze som nedavno kupila dom ale majitel si dal odtrhnut kabel a dve domy su pripojeny na jednim dvore neviem či je tam pripojka lebo som v UK a neviem aky postup co mam robit ked ze je tam odtrhnuty kabel
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od iwkqa001:

Dobry, Chcela by som sa informovat ohladom elektr…
@iwkqa001 Ešte raz. Začni tým, že svoju otázku položíš zrozumiteľne. Tu nik nevie, čo a v akom stave bolo predmetom kúpy.
Odpovedať
A ak si robíš srandu, tak: https://m.youtube.com/watch?v=rnwsX7c...
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od frantisekca:

@iwkqa001 Ešte raz. Začni tým, že svoju otázku p…
@frantisekca Čomu akoze nerozumite? Ze som tam napisala ze hladam radu o otom ze som kupila dom ale neviem co urobit ked ze tam je odtrhnuty kabel plus dve domy su na jednim dvore ktore mali stejnu elektrinu zapojenu. Prepacte som odmala v UK snazim sa aby to bolo pochopitelne
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od frantisekca:

A ak si robíš srandu, tak: https://m.youtube.com…
@frantisekca Haha nerobim si srandu dobry video 👍👍
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od iwkqa001:

@frantisekca Haha nerobim si srandu dobry video …
@iwkqa001 tiež moc nerozumiem. Dom je teda na Slovensku? A na spoločnom dvore? A nefunguje tam elektrika lebo majiteľ ju dal zrušiť alebo nefunguje lebo prišlo k poškodeniu?
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od iwkqa001:

Dobry, Chcela by som sa informovat ohladom elektr…
@iwkqa001 a hodiny na odpočet elektiny sú kde? Máte každý svoje na dome ale sú spoločné?
Odpovedať
Treba volať do elektrární,možno sa to bude dat znova zapojiť.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od emilia25:

Treba volať do elektrární,možno sa to bude dat zn…
@emilia25 Myslím, že to je vec tukabel, tukabel.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od frantisekca:

@emilia25 Myslím, že to je vec tukabel, tukabel.
@frantisekca alebo majiteľ musel predať dom,hoci nechcel tak sa pomstil budúcemu majiteľovi.
Odpovedať
My keď sme kupovali dom,bola tu vypnutá elektrina vyše 2rokov,asi bývali majitelia neplatili ani elektrinu,tak ich vypli keďže aj kotolňa bola úplne čierna,teda plafon neviem ci kúrili vstrede kotolne mimo kotla,aby sa zohriali ale strop fakt úplne mega cierny. No ale k tej elektrine,keďže bola vzduchom a vypnutá už vyše 2r,museli sme sa už na novo prihlásiť a už musela byt elektrina zemou tahana a nová prípojka. Treba to riešiť čím skôr v elektrárňach.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od marsdm:

@iwkqa001 tiež moc nerozumiem. Dom je teda na Slo…
@marsdm Ano je na Slovensku dom ktory predaval to mu darovala babka ktora mala dve domy ale hodinu a pripojku je len na mojim dvore tiez voda sa caha cez moju tak tiez aj eletrina aj hodina, este dobre ze moja sestra kupila ten vedla dom ale nechcem stim mat problemi kedze vsetko je na mojim pozemku a neviem ako to poriestit🧐🧐🧐dom bol 4 roky bez
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od emilia25:

My keď sme kupovali dom,bola tu vypnutá elektrina…
@emilia25 No taky isty problem ja mam len ze 4 roky neni tam eletrika ked ze nechteli platit ale tam su este po starom gamatki
Odpovedať
Článok sa načítava...

Odpoveď na príspevok od emilia25:

@frantisekca alebo majiteľ musel predať dom,hoci …
@emilia25 Neviem ten majitel mal dve domy a ten dom ktory som kupila tam je hodina aj eletrina na ktory ten druhy dom tahal (kedze moja sestra kupila druhy vedla mna dom sa tak az nebojim ale chceme mat svoje vlastne ne spolocne)
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od emilia25:

Treba volať do elektrární,možno sa to bude dat zn…
@emilia25 Neviem eletrina uz je odhlasena 4r
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od jumt:

@iwkqa001 a hodiny na odpočet elektiny sú kde? Má…
@jumt Su spolocne vsetko je na mojom pozemku (hodina, elektrina) sestra kupovala vedla mna a chceme mat vlastne nie spolocne
Odpovedať
Takže treba projekt,treba to na novo zapojiť,potahat káble nové od isticov v dome až ku plotu,už hodiny musia byť vonku,aby elektrikári,mali dostupné miesto k hodinám.Vsetko robiť tak,ako by to bola nová elektrina. Tiež sme skúšali,že na novo zapojiť ale nedalo sa to,iba tak ako som písala.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od iwkqa001:

@jumt Su spolocne vsetko je na mojom pozemku (ho…
@iwkqa001 mam susedov kde v jednom dome majú až 2jo hodín,kazdy si platí svoju elektrinu,bývajú 2bratia v 1 dome,a jeden dole,druhý hore. Mam ďalších susedov 2domy na 1 pozemku a každý dom má zvlášť hodiny a platí si tiež svoje. Len to treba všetko ako keby od začiatku.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od emilia25:

@iwkqa001 mam susedov kde v jednom dome majú až 2…
@emilia25 Ďakujem velmi pekne za vasu radu👍
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od iwkqa001:

Dobry, Chcela by som sa informovat ohladom elektr…
@iwkqa001 v prvom rade poriadne spisovne slovensky, na všetko si dala nesprávne pomenovanie a všetke info ktoré potrebuješ nájdeš na stránke príslušnej distribúcie VSD https://www.vsds.sk/edso/domov/ziadosti tak isto vodárne,plynárne
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od duzu:

@iwkqa001 v prvom rade poriadne spisovne slovens…
@duzu Prepačte od mala som v UK často mam problem stym ☺️☺️ a vopred vam ďakujem za info 🙂
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?