Kuchyňa poľsko

Prosím poraďte niekoho na kuchynskú linku na mieru. Slovensko/ Poľsko
Odpovedať
moj nazor je taky ze na slovensku su sikovni stolari ktori ti spravia kuchynu podla teba a za dobru cenu, daju ti na nu zaruku a najhlavnejsie teraz by som podporil slovenskeho vyrobcu od zahranicneho.
Odpovedať
tak nejak to vidim aj ja a netreba zabudat, ze teraz su cesty a prechody cez hranice nie take lahke a neda sa len tak choit hore dole. podla mna aj mezi domacimi najdes takych, ktori by splnali tvoje poziadavky
Odpovedať
My čakáme na linku aj obývačku z Poľska, montáž mala byť do Vianoc a je v nedohľadne. Ale chápem, že za to nemôžu, majú tiež lockdown.
Odpovedať
Profilova fotka
@roja310 napíšem ti kontakt do súkromnej správy 🙂
Odpovedať
@roja310 z kade si?
Odpovedať
@zrubo Ten isty nazor som zdielal aj ja kym som sam nepotreboval kuch.linku do domu v 2019, sk stolari okolie kosic cena okolo 5000€ v hranovanom senosane, poliak 3500€ lak, nebolo o com. Ale suhlasim ze treba podporit domacich, ak si to clovek moze dovolit.
Odpovedať
@kichino z Považskej Bystrice
Odpovedať
Myslím že aj na Slovensku najdeš kvalitnú kuchynskú linku a v tejto situácii ju budeš mať asi skôr spravenú ako z poľska
Odpovedať
@roja310 ahoj, keby sme mali dosť peňazí, kúpim slovenskú, ale keďže e situácia iná, tak objednávame poľskú z meble wosk. Čaká sa 3 mesiace. https://nabytokwosk.sk/
Odpovedať
@roja310 okey, idem ti napisat sukromnu spravu
Odpovedať
@vebi34 krásne vizualizácie majú. aká bola s nimi komunikácia?
Odpovedať
@monika553 veľmi dobrá. Majú na stránke chat, hneď odpovedajú, poslali mi katalóg na mail. Na kuchynskú linku zľavu nedajú, ale ak kupuješ aj ďalší nábytok, dajú zľavu. Doprava je 100€. Nábytok donesú zmontovaný...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Diskusia pokračuje po 5 mesiacoch
@paulus33 viete mi poskytnúť kontakt na tú poľskú firmu ? alebo web .ďakujem
Odpovedať
@cmj Poslane
Odpovedať
@paulus33 Je fakt, že najmä v dnešnej dobe je dobré podporiť svojich, slovákov, ak teda sa dá ak to finančné možnosti dovolia. Ale čo sa týka kuchyne mám kamaráta, ktorému poliace nacenili viac ako stolár, čo teda som nechcel veriť až kým mi ponuky neposlal.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 6 mesiacoch
@zdenka606 prosím aj ja kontakt na výrobcov kuchyne z PL, ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@sueand Skus napriklad meble ziobro, viem, ze znamy maju od nich a peknu kuchynu im urobili, aj chodbu im chcu dat robit. Ale teda ako je to teraz s cenami v porovnani s nasimi stolarmi to netusim. Lebo to uz cca tri roky dozadu, co im robili.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?