Zakrytie krycich list klimatizácie

Dobrý deň, viete mi prosím poradiť, dať nápady, ako zakryť krycie lišty od klimatizácie, resp. ako sa s tým "pohrať"? Viď obrázok. Napadlo mi skryť to do nejakej bielej skrinky, alebo sadrokartónom. Možno i postačí vymeniť samotný kryt za nejaký krajší. 🙂 Za príspevky vopred ďakujem.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, vymyslela si nieco? Mam rovnaku dilemu
Odpovedať
@jankah77 mas to takto lomene ako na foto ci v jednej rovine? By som tam urobila policku a pripadne tahavy kvet alebo by som tam zavesila spagaty a na ne fotky dala.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj...zatial sme nic nerobili...iva som ten kryt rurok natrela rovnakou farbou, ako je stena, aby tak nekricali. Ale uvazujem o niecom takomto
Odpovedať
Profilova fotka
@wivik mame to rovno, nelomene.Nabytok je zatial stary. Chcem tat urobit nizku dlhsiu skrinku pod telku a hore policu na kvety
Odpovedať
Prečo to námate natlačené co najviac na ľavo aby ta lista bola najkratšia?😅
Odpovedať
@jankah77 ked nechces velky zasah tak takto by to mohlo byt vpohode. Keby sa vam chcelo viac zainvestovat tak by som mozno aj nejaku predsadenu stenu urobila s tapetou alebo nejaku drevodekor dosku
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
Profilova fotka
@fugas20 lebo oproti klime je prechod do kuchyne a potrebovala som, aby klima mala efektivny dosah aj tam.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?