Wiesmann Vitoclima 200-S/HE

Ahojte všetci. Plánujeme do dvojpodlažného domu klímu. Klimatizácia by mala prioritne chladiť horné poschodie s troma izbami. Nemam zatiaľ vybranú žiadnu značku ani typ, len sa mi dostala pod ruky práve táto od wiesmannu. Máte nejaké skúsenosti pripadne plusy a mínusy ? Ďakujem
Odpovedať
v podstate co som mal informacie od predajcu viessmann,tak ten prekupuje klimatizacie od spolocnosti gree....ked tak, isiel by som do tohto cinskeho originalu...dobra kvalita, dobra cena...
Odpovedať
Profilova fotka
mam doma namontovanu 300-S s 3x3,5kw a som spokojny ;-)
Odpovedať
@ga8ika v kaviarni mam 200 s . Tiche , ucinne a ide to cez wifi. Spokojnost.
Odpovedať
Profilova fotka
@gkrivanek v kaviarni kde chodis na kavu? :)
Odpovedať
@bmmedia no v mojej
Odpovedať
@ga8ika Uz ste tam mali chladiarov na obhliadku? Ak planujete ze jedna jednotka vychladi podkrovie a aj dom, tak sa pletiete, teda ak mate otvorene schodisko ako u nas. Ja uz som ich tam mal a ze ak by som dal jednu vykonnu jednotku do jednej izby, tak je z tej izby a schodiska chladnicka a vychladi cast prizemia, ale ostatne izby nie. Musi to byt multisplit, v kazdej izbe v podkrovi jedna jednotka. Alebo uzavriet schodisko.. Rozoslal som poziadavky a doslo niekolko ponuk, pricom cena od cca 3000 do 4500. Najlacnejsia ponuka bola znacka Midea. Najprv som ju chcel "vyradit", ze to ani nepoznam, ale potom som hladal a postupne som zistil, ze dnes sa vsetko vyraba v cine. Ze napriklad Toshiba - Carrier spolocnost je dcerska spolocnost zrovna Midea (ano, dcerska!) a vsetko sa to (splity, mobilne, Toshiba, Carrier, Midea a kto vie co este) vyraba v jednej megafabrike v cine.. Ergo ak xkodiakx pise, ze Viesmann je v skutocnosti cinska Gree, tak je to dost pravdepodobne aj pravda. Podobne som zachytil aj na Daikin, ze tie zakladne rady pre bezne domacnosti uz vyraba tiez subdodavatel v cine..
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?