Viessmann vitodens 111 nastavenie

Zobraz úvodný príspevok
Chcel by som sa spytat ako sa da nastavit maximalna teplota vody na ohrev v radiatoroch, nakolko ked mam teplotu v izbe na termostate nadstavenu na 21 st. a zadam 22 tak mi kotol zacne automaticky peckovat vodu na 83 st. co sa mi zda dost vela na plas hlinnikove trubky. Da sa nadstavit teplota do neakych 60 st. Dakujem
Odpovedať
1
2
Pt52 nic ine.
Odpovedať
a BPT52 bude komunikovat s danym kotlom?
Odpovedať
@tp244 áno.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
@gkrivanek, @robo28w Ahojte, dnes mi namontovali a spustili do prevadzky kotol Vitodens 111. Priestorovy termostat podla dokladu Vitotrol 100 OT, ale vypada ako PT52. Na fotke vidno ako to vypada, presne toto mam doma. Moja otazka - je to to iste ako PT52? Alebo si nieco Viessman upravil k obrazu svojmu?
Odpovedať
@pavol_12 ano od februara to ma viessmann Pod svojim menom. Comu sa nesmierne tesime:))))
Odpovedať
@pavol_12 presne toto mam aj ja, da sa tam nastaviť max. teplota aka ma isť do radiatorov, prípadne podlahovky :)
Odpovedať
@yetinb V navode maš všetko popísané.Teplotu nastavuješ v menu NASTAVENÍ KONSTANT- min teplota UT-min povolená teplota do kurenia a potom mas max teplota UT-max teplota do radiatorov.Kotol ju nesmie prekročit. :-)
Odpovedať
@yetinb , @gkrivanek takze mozem byt spokojny alebo mam hned zacat pozerat po niecom inom? neviem chlapi ako to myslite, ci ironicky ci ako
Odpovedať
@pavol_12 v dobrom to myslime. Viessmann pre tieto 100vkove kotle nic lepsie nemohol urobit.
Odpovedať
@pavol_12 nie, ja som zatial spokojný, montovali mi to v januari, pôvodne som chcel 200-radu od viesmannu ale ohovorili ma, že je to zbytočne drahý kotol a ešte tam treba nejakú pripojovaciu zostavu a to navyšuje cenu.
Odpovedať
@yetinb 200 vku porovnavat so 100vkou je rozdiel ako medzi BMW 1 a BMW 5 kovou radou. Skratka NEPOROVNATELNE!! Ale. Pre jednoduchy system kurenia je 100vka postacujuca
Odpovedať
@gkrivanek to je ak s telefónom, veľa funkcii a využívaš len pár .. aspoň ja :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?