Sprchový kút alebo vaňa?

Zobraz úvodný príspevok
Chcem sa spýtať ako ste spokojní so sprchovacím kútom,či treba stále čistiť dvierka na ňom atď. alebo je lepšie dať vaňu,tá sa asi ľahšie udržiava...Prosím o Váš názor a skúsenosti..
Odpovedať
Profilova fotka
Ak si môžem vybrať, tak ten sprchový hliníkový panel ;-) http://www.brun.sk/eshop_product_deta... :-D :-D :-D
Odpovedať
ked sprcha tak len murovana, bez vanicky ;-)
Odpovedať
po mojej skusenosti, dnes tiez by som volila jedine murovany kut, alebo zase vanu... uz nikdy montovany...
Odpovedať
casy, a ake zle skusenosti mas s montovanym sprch. kutom? lebo my sme chceli taky, tak by ma zaujimalo ake su nedostatky.
Odpovedať
my sme mali montovaný a nemali sme problémy :-| a nemal ani nedostatky a ani nebol drahý :-D
Odpovedať
udrzba takeho kutu je o nervy...nemali sme s nim nejaky extra problem, ale cistenie kolajnicky, v ktorej chodia dvierka, tazko dostupnych miest, vsetko vytesnit, a casom aj tak kontrolovat tesnost, mi zabralo kopec casu, nervou.. u murovanych je udrzba omnoho lepsia, jednoduchsia... takze praktickost vyhrava... ale aj tak naj kombinacia je mat aj vanu aj sprchovy....
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
prosim vas, ked mate sprchovaci kut, kde mate uterak a veci na oblecenie? a ked otvorite dvere na sprchači, tak nesteka vam voda na zem???
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, my mame murovany sprchovy kut a sme velmi spokojni. Dali sme si ho, lebo aj moji rodicia maju uz dlho murovany, tak som vedela do coho ideme, urcite by som si nedavala montovany. Pokial mas na murovanom dvierka, tak nic nesteka na zem a veci mame oproti na rurkovom radiatore a este z druhej strany steny, hned ako vychdzame zo sprchaca mame dva vesiaciky a tam nam visia uteraky, takze hned ako vyjdes tak si vezmes uterak. Asi jedinu nevyhodu vidim, ked budeme mat deti, ale nastastie mame ten kut velky 80x160cm, takze kupime potom plastovu vanicku a ta sa tam v pohode zmesti a kym budu deti male, tak sa mozu kupat v nej, my mame pracku na chodbe vo vyklenku, tak na tom sme usetrili kopec miesta v kupelni.
Odpovedať
suzzanne: tie rebrinove radiatory su uplne uzasne do kupelne ..totalne suhlasim a prikladam par prikladov :-) http://www.pmh-co.eu/sk/kupelnove-rad...
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 7 mesiacoch
Profilova fotka
obnovujem tuto temu......viete mi odporucit nejaku vanovu zastenu na obdlznikovu klasicku vanu? Vdaka...
Odpovedať
@kukucka_renca http://www.ravak.sk/?page=supernova6 ja by som chcela V S3 x-)
Odpovedať
http://www.bagno.sk/index.php?sid=8f7...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@tyli dakujem.....inak, citala som, ze ked su tam tie ramy, tak to nie je velmi dobre....dost sa to spini
Odpovedať
Profilova fotka
@tyli tie ceny sa mi velmi nepacia...myslela som si, ze na to obetujem tak 100, max 150 Eur
Odpovedať
@kukucka_renca a ako to budeš riešiť? v bagno.sk je ravak v s3 v zľave za 141,60eur. to sa mi nezdá také zlé... ono sa to bude špiniť tak ako rámy na sprcháčoch. alebo sú potom tie sklenné a tie sú tuším bezrámové. my nemôžeme dať zo skla, vzhľadom na malého syna a bez tej zásteny si to neviem predstaviť. všade by bola voda... momentálne máme záves a je to otras. keď sa sprchujem lepí sa na mňa a je to po hygienickej stránke horšie vzhľadom na čistenie.....
Odpovedať
Profilova fotka
@tyli no ja chcem urcite takuto zastenu, ale asi bezramovu, ak zozeniem za primeranu cenu...to som prave potrebovala, aby mi niekto poradil typ, kde sa to da zohnat kamoska to ma, ale hovori, ze aj tak je udrzba dost narocna, ale vyzera to lepsie jak zaves
Odpovedať
Profilova fotka
@tyli ja uz mam velke deti, vies :-)
Odpovedať
šak keby som mala aj ja veľké, dala by som iba zo skla. taká je omnoho krajšia x-) oplatí sa neunáhliť, došetriť a kúpiť to čo je krajšie a lepšie x-) nech ste spokojní :-) ja mám skúsenosť, že ak chcem ušetriť a kúpim lacnejšie, doplatím na to a časom to ľutujem. tým ale netvrdím, že je dobré len to, čo je drahé... aj ja sa snažím hľadať zlatú stednú cestu.
Odpovedať
Profilova fotka
vsak hej....ked ale na kazdu blbost uz budem musiet dosetrit :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?