Skúsenosti - nákup sušičky cez Quatro

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte. Rozmyslam nad susickou. V planeo elektro maju takú akciu (asi 😀) že 40% dole keď to zoberiem na splátky. Lenže ku tomu aby si splnil akciu tak si musíš zobrať ich VIP bonus či ako sa to u nich vola ku tomu spotrebicu. Takže vskutocnosti to nieje ani moc veľká akcia, ale cena nieje zla a ku tomu 5 ročná záruka. Tá záruka sa mi páči najviac dajme tomu že ju kúpim cez eshop za to isté ale s 2 ročnou zárukou no u nich to mám s 5.Čo si myslíte aký tam je chytak? Čo poviete na tie splátky cez Quatro? Hotovosť mám skôr mi ide o tú zaruku
Odpovedať
1
2
@rkorba áno da kúpis na splátky síce na zmluve máš kopu mesiacov veľký preplatok ale keď to vyplatis čím skôr nezaplatis tu hroznu sumu navyše ale len k danému mesiacu úroky a ešte mi vrátia za práčku a susicku 100 eur Aeg....Ako zamestnanec by som to v hotovosti nemala výhodnejšie...toto je len jeden blocek na druhom mám zvyšné veci ktoré už bral na seba priateľ
Odpovedať
@martinka_p takze vravis ze sa ti to podarilo uz vyplatit a mas to vo svojom vlastnictve? Dakujem za blocok.
Odpovedať
@martinka_p nikde nevidim potrebny priplatok za rozsirenu zaruku.
Odpovedať
@rkorba su vyššie trošku vidieť jednu nechcem tu fotiť celý doklad.....A vyplatiť to môžem až pred prvou splatkou čo je do 20.3 keďže som to len teraz kupovala
Odpovedať
@martinka_p akože ak to ide asi takto zaplatiť tak to môže byť OK ale viac menej som sa informoval o túto akciu 3x ani raz mi nebolo povedané že to môžem hneď zaplatit. Prvý krát mi obchodník ani o navýšení Quatro nepovedal. Potom cez telefón áno takže to už bola.cena úplne inde a keď som tam bol zase osobne tak mi povedal že.mozno je taká možnosť keď sa.informujem u Quatro. No ako som písal nakoniec som zistil konkrétne u asi vyšších rádov AEG je 5 rocna zaruka. No u iných výrobkoch by sa to možno mohlo oplatiť. Mohlo 😆😛
Odpovedať
@leito je to klasicky uver. Klasicky uver vies vyplatit hocikedy. Kazda banka alebo financna istitucia ma ine poplatky. Niekto nema nic, ale ked das do googlu "predcasne splateniu uveru quatro" zistis ze je tam poplatok 1 % z predcasne splatenej sumy. Takze z 500 eur je to 5.
Odpovedať
@leito no nehovoria to lebo to maju zakázané hovoriť......A Aeg maju 5r záruku ake nie všetky modely a niektoré len na motor ktorý ti samozrejme vydrží aj 10 rokov 😉
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?