Program alebo aplikácia na 3D návrh kúpeľne

neviete mi poradit nejaku aplikaciu alebo program, kde by som si vedela pre lepsiu predstavivost len priblizne nabuchat kupelku? 😎 dakujem
Odpovedať
V Merkury Markete urobia návrh zadarmo,(2D aj 3D) v prípade že budete od nich brať aj dlažbu. Aspoň tak sme to my riešili.
Odpovedať
@jana85946 neberieme od nich zatial nic, a tam, kde berieme, chcu 100e ktore na konci obj odrataju... akoby sa stalo 😄 😄 preto som si chcela niekde nieco jednoduche sama zbuchat
Odpovedať
@stavitelka8888 štvorčekový papier a ceruzka. Všetci by chceli všetko zadarmo... SW: Arcon, Google Sketch, Sweet Home 3D.
Odpovedať
Profilova fotka
@stavitelka8888 ja som vola v siku pozrieť niake vane a pán predajca mi povedal že teraz majú vizu kúpeľni zadarmo. Stačí sa objednať cez internet a prísť s rozmermi a predstavou. Oni ju aj nacenia a nieje podmienkou brat od nich sanitu...
Odpovedať
@megdesign a kde je napisane v mojom prispevku, aby mi niekto nieco spravil zadarmo?? za navrh, ktory mi nabucha v obchode za 5min nechcem dat 100e, preto si to chcem len priblizne sama nahadzat do nejakeho programu, apky.. a potrebujem vidiet farby, sanitu na mieste, skrinky, nie ceruzkou si kreslit na papier. takych navrhov som si spravila uz habadej 😄
Odpovedať
Ja som práve včera robila, tiež mi tu poradili 🙂 Home by me, 2D aj 3D, myslím že úplne postacujuce 🙂
Odpovedať
@dominika126 dakujem 🙂
Odpovedať
@stavitelka8888 kde je napísané, že ti nabúchajú za 100€ návrch za 5 min? :-)
Odpovedať
@megdesign mam to napisane v mojom povodnom prispevku. prave koli tomu som sem pisala
Odpovedať
@stavitelka8888 poradiť som ti poradil tri. Ja tam stále nevidím v tom príspevku, že ti to zbuchaju za 5 min. Ja vidím v druhom tvojom prispevku, že chcú za vizualizáciu 100€, tam odkiaľ beriete. Ale o 5 minútach znova ani slovko. :-) Za kuchyňu dáš 10 000€, ale 100€ za návrh sa ti zdá veľa. Také slovenské...
Odpovedať
@megdesign nuz vidis, kde sa usetrit da, setrim. a dakujem za tie 3, urcite nieco skusim sama
Odpovedať
@stavitelka8888 siko ma planovac na stranke. Taky trosku krepy ale dalo sa s nim aspon co to.Aj MyBath ma cosi. Ale vizu aj s pokladacskym planom tam nespravis, daco sa v nom dalo aj v 3D pozriet
Odpovedať
Článok sa načítava...
@zita19 dakujem, pozriem. ja chcem len vidiet, ako priblizne bude vyzerat v danej farbe zatiadena kupelka
Odpovedať
Profilova fotka
my sme si planovali cez siko aj cez roomsketcher, ale cez tu druhu aplikaciu sme riesili len rozmiestnenie sprchoveho a taketo veci, aspon pre taku nasu hrubu predstavu
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?