"Oddelenie WC od kúpelne"

Zobraz úvodný príspevok
Zdravím. V byte mám spojené WC s kúpeľnou ale veľmi mi to nevyhovuje, preto som rozmýšľal o zasúvacích dverách. Máte to niekto spravené podobne, alebo ste to vyriešili nejak inak ? Hľadám inšpiráciu a nejaký nápad :-). Ďakujem za každú radu :-)
Odpovedať
1
2
Profilova fotka
@kristian333 vsak myslim ze uz si to uvedomil aj zakladatel temy :-)
Odpovedať
@iwuskaa Ano spojena kupelka s WC je super vec. Ked tak kakas a pride navsteva a musia si umyt ruky, alebo proste tam je treba ist, tak je to super. Alebo ked ty sa sprchujes a partner ti tam zakadi, neviem si predstavit tu romantiku... Tlieskam...
Odpovedať
Profilova fotka
@lubomird to veru, to je romantika na nezaplatenie. Ale tak sto ludi sto chuti, musime to brat tak..
Odpovedať
Profilova fotka
@lubomird :)))) pobavil si ma. Je málo pravdepodobné, že návšteva ( no a Ty práve vtedy kakáš) si strašne súrne potrebuje umyť ruky a nevydrží kým dokakáš... A čo, keď jej treba tiež kakať a Ty stále (alebo práve) kakáš? Či to už nie je "problém"? Čo sa týka sprchovania a kakania, nezdá sa mi to až taký veľký prúser. Ťažko niekto (z tých dvoch) v tomto prípade očakáva romantiku. ;-) Či??? :-D To, že niekto niečo nerieši a nevadí mu čo mne ano, alebo má iný názor, musím mu to tu s iróniou vyčapkať??? :-N
Odpovedať
@katy_bathrooms nie, ja len upozornujem a vyvraciam mu jeho nazor na zaklade poznatkov. Teda sa ho snazim vyvarovat, lebo ked to zrealizuje, moze sa stat, ze si bude hlavu buchat.. S tou navstevou som myslel, ze dokakas a pojdes za nimi a oni si pojdu napr ruky umyt a pocitia tu silu prirody. Jednoducho je to neprijemne a oddelene wc od kupelne je dnes vyssim standardom..
Odpovedať
@lubomird tiež si myslím že radšej mini hajzlík ako ho mat v kúpeľni. Jednoducho to tam nepatrí .
Odpovedať
Profilova fotka
@2monicka22 to mas pravdu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@kristian333 som rada ze suhlasis so mnou :-)
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?