Inšpirácie na zrkadlo v kúpeľni

Zobraz úvodný príspevok
Prosim vas inspirujte ma zrkadlami v kupelni... chcem take vacsie a hlavne kde stee kupovali 🙏
Odpovedať
Profilova fotka
🙂
Odpovedať
Profilova fotka
Zdravím. Každý spôsob sa dá použiť. Ak ho chcete nalepiť tak prosím. Ibaže stratíte možnosť zaň dať nepriame osvetlenie a potom osvetlenie tváre je dosť problematické. Keď je to však precízne realizované tak to vyzerá dobre. "Predsadené" zrkadlo má tú výhodu, že za ním môže byť osvetlenie LED pásikom. Vyzerá to dobre a u nás toto osvetlenie používame v 90% prípadoch návštevy našich kúpeľní. Náš príklad. Jedno veľké zrkadlo je nalepené na ráme, ktorý je primontovaný na stenu. Na ráme je LED pásik, ktorý je prekrytý zrkadlom. Rozvody sú pod zrkadlom. Samotné zrkadlo je na mieru od sklenára. Do druhej kúpeľne som spravil poličku, v ktorej sú zapustené LED pásiky. Na ňu som primontoval kruhové zrkadlo pôvodne určené na zavesenie. Zdroj LED pásika a rozvody sú za zrkadlom.
Odpovedať
@zipsuliak perfektna kupelna. Zalezi ako to chcete, to je len na vas. My sme davali vsetko oblozit a az potom sa riesilo zrkadlo, ze ake a jak ho upevnit. Dobre vyzera ked ma v sebe uz led pasiky, dnes by som uz ine ani nepozeral.
Odpovedať
Profilova fotka
@matlies ja som to led podsvietenie zrkadla robil sám 😄 zrkadlo stálo len 50€ a následne led pásik 2 metre dlhý za 10€ so všetkým príslušenstvo 🙂 je to napojené cez wago spojky priamo na vypínač na stene 😄 origo podsvietené by vyšlo tak 300-400€ takto nás to stálo 60-70€ 🙂
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
@zipsuliak ked si sikovny a vies si porobit, tak je to velka vyhoda v dnesnej dobe. lebo poznam aj takych, co si pomaly na vymenu ziarovky musia niekoho volat.
Odpovedať
síce staršia téma, ale pridávam ako to mám spravené ja 🙂
Odpovedať
https://www.banggood.com/custlink/GKm... dokonca to má aj 20% zľavu pri zadaní kódu BG73df8c
Odpovedať
Profilova fotka
@qikso5 to je robene ci kupovane?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?