Inšpirácie na zrkadlo v kúpeľni

Zobraz úvodný príspevok
Prosim vas inspirujte ma zrkadlami v kupelni... chcem take vacsie a hlavne kde stee kupovali 🙏
Odpovedať
Profilova fotka
Hadam sa nenahnevas, ze ti odpoviem ja. Daju sa objednat hocikde tie led svetielka. Moj svagor ich dokonca z niektorej tej cinskej stranky kupoval.
Odpovedať
My mame teda zrkadlo vacsie, a mame ho riesene tak, ze sa da otvorit a su tam uzke policky na drobnosti. Osvietene nie je, i ked by som to uvitala, lebo trhat obocie si chodim do izby pred okno a to s malym zrkadielkom. Takze vyhody takeho osvetleneho su na nezaplatenie.
Odpovedať
Toto mi pripomenulo moju segru. Tiez mala taketo zrkadielko na tieto babske zalezitosti a taky rev spustila, ked sa jej podarilo ho rozbit.
Odpovedať
@falcion s niektorými vecami je proste ťažko sa len tak rozlúčiť
Odpovedať
Profilova fotka
@falcion tak ono su to sikovne zrkadielka nie len pre zeny. Ked sa potrebujem oholit a lepsie vidiet, tiez take pouzivam.
Odpovedať
@brenimus že nie je to zla vec. manžel tiež nadával, že ich mám všade a aj na klasickom zrkadle, no tiež som si všimla, že ho začal využívať
Odpovedať
Profilova fotka
@20nikuska2 Sklenárovi som dal rozmery 30€m2 a nalepené na mamuta.. vyrobí akekolvek
Odpovedať
Profilova fotka
To svetlo tam mas ake?
Odpovedať
@silvia_peterr hej no a to bolo este zrkadlo take male okruhle, to mala este od babky, ze ho pouzivala ona, ked bola mladsia, potom nasa mamka. take putovne, tak to zamrzelo, ked sa rozbilo.
Odpovedať
@brenimus ozaj? ja som take jakziv do ruky nechytil, ked som sa holil. ale tak zase ziletku ja nepouzivam, len masinkou prebehnem. pri tom netreba taky doraz ako pri holeni.
Odpovedať
Profilova fotka
@martin107 to nevyzera nic specialne byt. ta zaujalo jak to svieti dobre?
Odpovedať
pri tom jednom umyvadle neprekaza ta sikma stena?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@marcelloo hej hej, vsak uznaj, ze to aspon podla tej fotky osvieti celu miestnost. tak ma to zaujalo ako hovoris.
Odpovedať
pokial nie je cele zafrkane od zubnej pasty tak aj velke zrkadlo je fajn 🙂
Odpovedať
priznam sa, neviem si umyt zuby bez toho, aby som neofrkal zrkadlo. mozem robit, co chcem, proste je to tam zakazdym 😄
Odpovedať
Profilova fotka
@martin107 niekde som ale zachytil, ze uz takto kompletne vies kupit zrkadlo hotove s tym osvetlenim. blizsie som to ale neskumal.
Odpovedať
@tomino_33 a umyvas si ho aspon po sebe? Lebo to by ma porazilo prist do kupelne a zrkadlo vyzera ako po nalete holubov 😄
Odpovedať
@jaroonkel ale jasne, ze hej. vsak to by mi samemu vadilo tam po sebe prist 😄
Odpovedať
@micjak Dobre vyzerá aj tá kúpeľňa a to zrkadlo na celú tú stenu je super. Mamut je v tomto spoľahlivosť si myslím, tiež chceme meniť a toto sa mi páči, aj keď pôvodne som myslel, že skôr by som pozrel aj so skrinkou nech je priestor aj na odkladanie ešte navyše, ale neviem či nájdem niečo čo mi padne do oka.
Odpovedať
Tak to som rad 🙂 Hej presne, ako vyzera to fajn, ale mne sa paci, ked je zo zrkadlo take tenke, chapes ako to myslim. Znama take ma na pol steny v kupelke co som si vsimol a pekne to ukaze.
Odpovedať
Skor su tie skrinky take mensie, respektive ak chces velke zrkadlo asi to neriesit uloznym priestorom, jedine na mieru dat spravit.
Odpovedať
Profilova fotka
Pokiaľ ste si vystačili s priestorom doteraz, tak by som s tým nešpekuloval. Bez skriniek by bolo to zrkadlo lepšie si myslím.
Odpovedať
@falcion tak to verím, ale zase dôvod založiť novú tradíciu 😉
Odpovedať
@silvia_peterr to si fajn povedala 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@marcelloo no jasne, o tom nepochybujem. vsak v dnesnej dobe uz sa daju kadejake vychytavky zohnat a toto si myslim, ze zase nie je nic take nezvycajne.
Odpovedať
a stale je moznost dat si spravit nieco take aj na zakazku, ak si to nechce clovek sam doma montovat.
Odpovedať
Profilova fotka
@martin107 tiez to vidim podobne. kedysi by na to ludia pozerali, ze ako je to vobec mozne takto nejak spravit a teraz si to aj doma ludia vedia.
Odpovedať
Profilova fotka
ale tak pokial je tak skrinka tenka, ze to nejako nekrici, a aj to malo ulozneho priestoru na nejake drobnosti ktore sa stale vyuzivaju preco nie.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Obnovím tuto tému, Nevieme sa rozhodnúť aké zrkadlo dať nad umývadlo do kúpelne a WC. Chcem len zrkadlo bez skrinky aká verzia je lepšia, že vynecháme v obklade miesto a sklár nalepí, alebo zavesíme samotne zrkadlo na obloženú stenu?
Odpovedať
fotku kupelne alebo teda aspon vizualizaciu nemate. ako clovek by mal ako taku predstavu, lebo da sa aj nalepit aj zavesit aj vsadit
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?