Hansgrohe batérie

Potrebujem poradiť. Akú značku umývadlových batérií zvoliť v čiernej matnej farbe? Rozmýšľam nad hansgrohe. Doteraz som mala značku Mexen ale po necelých 2rokoch som ich musela reklamovať kvôli ošúchaniu farby.
Odpovedať
@michaela_d123 Prečo chceš dať čierne? Lebo je to trendové? Nerobíš dobre. Na čiernej budeš vidieť každú uschnutú kvapku vody, bude ťa z toho porážať a budeš ľutovať to rozhodnutie. Daj klasiku pochrómované, alebo ešte lepšie leštený chróm - na tom najmenej vidno zaschnutú vodu. A pýtať sa na značku Hansgrohe? To je ako keby si sa pýtala, či autá značky Mercedes sú dobré.
Odpovedať
Ja si tu nepýtam radu či si dať čierne. Ja mám v dome všetko v čiernom a vo farbe problem nevidím. Skôr ma zaujíma skúsenosť so značkami. Aby som neurobila podobnú chybu ako pri výbere mexen.
Odpovedať
Profilova fotka
@chrobak7 ... a už ani Méééďa neni to, co bejvávalo...
Odpovedať
@michaela_d123 mam ich na dome 3r všetky ok a v byte som ich mal 10r. Jednu som hneď na začiatku reklamoval lebo slzila ale prišiel servis a opravil na mieste-výmena kartuše. Po skúsenosti z bytu keď iné tiekli po 2r som už inú značku neskúšal
Odpovedať
Profilova fotka
@michaela_d123 Mám ich 7 rok na dome a žiadny problém. Ale čo sa týka odolnosti čiernej farby, tak neviem. Mám všetko v chróme.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?