Bidetova sprcha

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, úplne sme v novom dome zabudli na bidet.. Tak sa chcem spýtať, či máte skúsenosť s touto sprškou pri wc? Nieje všetko mokré okolo a vy suché? 🤣 Neviem si to nejako predstaviť príde mi to komplikovanejšie ako bidet...
Odpovedať
1
2
My mame WC s peknym bidetovym sedatom, ciste linie, pekna praca a fukncie. Odstavanie pár a vyhrievane sedatko samozrejmost. Jedna zasuvka vedla WC a klasicka patka. Tak ako to manzelka na zaciatku zavrhovala ako totalnu zbytocnost, tak teraz neda dopustit. Aj s misou to vsetko stalo 600€. Dve trisky pre rozne partie, funkcia pre deti, nastavitelne polohy a 14 fukcii vratane fenu. Zaujimavost je perlickova funkcia trisky. Dialkovy ovladac s displayom. Neviem si predstavit saskovanie s manualnou sprchou a uz vobec nie so studenou vodou. Ked uvazim prinos vs cena urcite do toho ideme zas, ved 500euri jeden bezny telefon.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Ahojte, existuje nadomietková bidetová batéria? Pripadne sa dá na tento účel kúpiť aj sprchová batéria? Ale to sa mi moc vizuálne nepáči. Myslíte, že sa dá zvládnuť svojpomocne vymeniť nadomietkovú prípravu na bidetovu spršku za podomietkovú? Steny ešte nie sú dokončené.
Odpovedať
@bellatrix27 my mame podomietkovu klasicku sprchovu bateriu (hansgrohe modul). K tomu potom mala rucna sprska s ovladanim priamo na sprske. Velmi elegantne, pohodlne a funkcne riesenie, ktore usetrilo miesto na samotny bidet.
Odpovedať
Existuje umyvadlova bateria s bidetovou sprskou. Toto ti nahodou nevyriesi problem? https://www.sanitino.sk/grohe-start-e...
Odpovedať
Profilova fotka
@bellatrix27 my máme na stene klasickú sprchovú batériu, sprška má svoje ovládanie páčkou. Rozdiel v cene batérií rozhodol. Al vôbec mi toto riešenie nevadí, vypadá to fajn.
Odpovedať
@jankazb ahoj, máš foto prosím? Asi to bude aj u nás najlacnejšie a najrozumnejšie riešenie
Odpovedať
@feds otázne je, či sa dá nadomietkový modul vymeniť za podomietkový a koľko by to finančne vyšlo. Ako píšem, steny ešte nie sú zakryté. Ide o drevodom. Z estetického hľadiska sa nám najviac páčia podomietkové bidetové spršky.
Odpovedať
@paulus33 aj toto riešenie som pozerala, je ich málo na trhu a všetky batérie budeme mať čierne. Neviem ako by to zavadzalo šuflíkom vnútri v skrinke pod umývadlom.
Odpovedať
@bellatrix27 mame klasickú sprchou batériu na stene vedľa misy a na nej napojenu bidetovu sprsku. Za mňa maximálne pohodlné. riesenie, batéria nezavadzia.
Odpovedať
Profilova fotka
@bellatrix27 nech sa páči
Odpovedať
My máme takéto niečo. Mala by sa k tomu priviesť studená aj teplá voda. My máme len so studenou a dá sa to v pohode. Ale my máme tak všeobecne radšej chladnejšie.
Odpovedať
Toto co uvadza @toky1 som svojho casu zabezpecil mojmu nebohemu svokrovi, gaberit vyrobok, asi najnizsia rada, ale draha ako slak. Svokor tvrdil ze to boli za poslednu dobu najlepsie investovane peniaze 😉 uzovali to min 5r bez akehokolvek servisneho zasahu...
Odpovedať
Článok sa načítava...
@bellatrix27 mam tiez drevodom a tiez som to dorabal za pochodu. vlozili podomietkovy modul - pripojenie vody je rovnake. Naviac je len investicia do modulu oproti klasickej baterii.
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?