Ako kúpiť byt v Rakúsku? Prosím vaše rady a skúsenosti.

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte, chcela by som sa spytat, ci by mi niekto nevedel poradit, kde sa kontaktovat v pripade ak hladame byt niekde v okoli Bratislavy, len v Rakusku, napr. Kittsee, Hamburg.... Chceli by sme si kupit byt, tzv. druztevny, ktory sa da po 10 rokoch odkupit. Nemate niekto skusenosti? Pozname viacero stavebnych firiem, ktore sa zaoberaju stavanim takychto projektov, len vacsinou uz je vsetko obsadene,,,,,neviete, kde hladat a kde poporosit o pomoc? Dakujeme krasne:)
@cucuriedka ...vratit kanale :-) ,treba bud dat znova vyhladat vsetky a tak sa ale tie stare vymazu,alebo rucne zadavat kody,ktore si zistis na internete. :-o alebo radcej pocuvaj radio.((( :-o )))
@piother .....to mas pravdu,ale ja som to prerabal na plyn :-( pol kartuse mi zostalo po grilovani a je to aj lacnejsie.A krajsi obraz ako nejake LED.
Profilova fotka
@foxo dala som vyhladat, no asi si to pamata nastavenia co sme mali doteraz lebo tie co sme tam mali isli po rade ze markiza, markiza hd, joj, joj hd a teraz ich tam nevidim.... tak asi nejaky reset... nevyhnem sa tomu manualu 8-( ]-( 8-(
Profilova fotka
bonsaje tu asi nikto nepestuje ze? :)
Profilova fotka
@piother Nie, ale chcela by som začať, raz
@piother ......ja som to skusal :-. ale ostal v Dubravke v jednej zahrade,teraz ma 6 metrov. :-o
Profilova fotka
@piother Jeden sa u nas v dome najde.
@serverka ja som skor myslela naseho bubinka. Duck TV sa mi nechce teda pozerat :-D
Profilova fotka
Ja len ze ci nepestujete a nemate tip kde ich najlepsie prezimovat :-)
....tak vcera nam konecne prislo vyuctovanie za elektriku :-) tak,ze to mrznutie a noci bez telky pri svieckach sa nakoniec oplatilo 8-) preplatok 120 euri -- aspon bude na lieky a maste na omrzliny. 8-(
@all ahojte, mate niekto internet od A1? ... ten gigasped 30, dakujem
@ljboy mam 16
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@ljboy Pridu nam ho nainstalovat 22.12. :)
@michala.s dali ste k tomu aj telefon? ci cisto len net?
Profilova fotka
@mareko4 Iba net, telefon poriesime asi nejakou Yesss/Bob kartou, aby sme mali aj rakuske cislo.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@cyan BEGAS treba kontaktovat
@moriak a ako spokojnost s netom?
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@cyan ok dik, uz som objednal lebo mam dost BNETu za 79 eur ... aj ked je spolahlivy aj rychly ... ale tak hadam bude aj A1 ... a za 50 mesacne si mozem nieco pekneho kupit :)
@cyan jj rano ani nam neslo...
Profilova fotka
@ljboy Ja ma Gigaspeed 30 a pokial si dobre pamatam, tak rychlejsi balik od A1 pre SFS nie je mozne zaviest (aspon to neponukali)
Profilova fotka
ide niekomu tepla voda??? Potrebujem sa nutne osprchovat :-(
Profilova fotka
mne z RH nejde.
Volali ste už niekto kvôli tej teplej vode a kúreniu???? ja som písala na EBSG aj Begas tak som zvedavá čo sa bude diať ]-(
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
@cyan a co povedali o tej vode, mne vcera rano ze nevedia preco
Profilova fotka
mne sa ale aj zda ze kurenie ide slabo v RH od kedy nejde tepla voda, skusal som tie dve rury co mi vedu v pivnici do domu a su studené, ma este niekto taký nazor??
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
nam tiez nejde tepla voda, a kurenie je sice zapnute ale podla mojho nazoru tie rury by mali byt tiez teplejsie na dotyk :-(

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?