Ako kúpiť byt v Rakúsku? Prosím vaše rady a skúsenosti.

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte, chcela by som sa spytat, ci by mi niekto nevedel poradit, kde sa kontaktovat v pripade ak hladame byt niekde v okoli Bratislavy, len v Rakusku, napr. Kittsee, Hamburg.... Chceli by sme si kupit byt, tzv. druztevny, ktory sa da po 10 rokoch odkupit. Nemate niekto skusenosti? Pozname viacero stavebnych firiem, ktore sa zaoberaju stavanim takychto projektov, len vacsinou uz je vsetko obsadene,,,,,neviete, kde hladat a kde poporosit o pomoc? Dakujeme krasne:)
Profilova fotka
@slummdog "ako nezdravime v bille" si chcela asi napisat "ako nas nezdravia v bille" nie? kazdy vie slusne odzdravit, len aby tie predavac(i)ky vedeli...
@pinpo rozprávalo sa to na tej schôdzke so slovákmi....ja som si to nevycucala z prsta.....preto si robim z toho srandu. Človek ironizuje a všetci su tak dotkliví že to nechápu. Im nevadia slováci, alw to ze kvoli nám stúpli ceny pozemkov a tí co chcu stavať pre svoje deti nemajú na to. Veď nečudo....ani my nie...preto máme byty na splatky. Len oni do bytov nepôjdu ked doteraz žili v domoch. No a hodí sa to ken tým čo pozemky predávajú a tych nie je veľa. Ja sa nemusím s nikym baviť....to je ich prirodzená reakcia. veď pozrite sa na vase reakcie....len vy a vy a vy.
Zdravim, viem o 3 zbovom byte na prizemi s predzahradkou ,76m2 , Steinfeld. KIttsee ,GA cca 36 000, kolaudacia bola v decembri 2011
ja zase o 3 izbovom byte na landstrasse, 82m2. len seriozne. obhliadka po dohode.
....a keby som bol zly /vsak susi :-) / by som napisal : jeden je v gete /vsak susi :-) / a druhy ma cerpacku v zahradke /vsak susi :-) ale ja som dobry,tak nehovorim nic,vsak susi ! :-) :-) :-)
@foxo ty pocuvaj 8-) chodis sem na pieskovisko...tak ticho :-D alebo aj teba za tych par minut omamili vypary? :-o len priznaj ze by si hned menil x-) x-) x-) x-)
@susi206 ...prosim ta po com ide teraz nafta :-N kukni z okna,nech to mam z prvej ruky! :-o
@foxo je dost draha.....merkujem ked idem okolo 8-) inak nedovidim...ja som az na druhom konci najdalej od pumpy :-( :-( :-( ak byvas na poschodi...ty uvidis urcite :-p :-D :-D :-D :-D :-D :-D
@susi206 ...ved prave,ked ides z kuchyne do obyvacky tak v podstate ides okolo,tam ma nehup,ze byvas daleko. 8-(
@foxo musim ta sklamat, naozaj na pumpu nevidim ani trošku. ale dobrý ťah ako zistit kde bývam 8-) 8-) 8-) chces dojst na kavicku? ;-)
Profilova fotka
@foxo ty chodis k nam na pieskovisko? :-o noze odhal identitu :-D
Profilova fotka
@foxo pre klud duse, mozem potvrdit ze @susi206 naozaj nedovidi na pumpu :-)
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ozaj, neviete niekto ako funguju tu vrakusku euromiliony? je tam kopa penezi na vyhru ;-) sa mi zda ze je to troska ine ako na SVK, najlepsie online system.
@cucuriedka ak nemas co s peniazmi mozem ti dat cislo svojho uctu a mozes tam 2x tyzdenne posielat po 10 eur. Z tvojho pohladu to bude mat taky isty efekt ako keby si podala euromiliony a mna 2x tyzdenne potesis :)
Profilova fotka
@serverka Mile, ale az taky velky gambler teda nie som. Vacsinou dam tak jednu stavku na SVK lotto za mesiac, takze to zase az take terno neni ;-)
@cucuriedka ....moja identita :-) noooo som maly s velkymi usami a este vacsim kyblikom a lopatkou. 8-)
@susi206 ...na kavicku samozrejme pridem ,ale mam 4.podmienky. |-| za prve - pijem len Lavazu,za druhe- posli foto v plavkach,za tretie-povedz cislo vchodu a daj kluce pod rohozku a posledna vec -manzel nech je aspon 1000km daleko!!! 8-( Ja sa uz sprchujem!!! =-)
tak lavazza by sa nasla :-) , do plaviek po porode nechodim....bo by všetci umreli :-( cislo je 8 ale kluce pod rohozku nedam...mame zvonka klucku :-p :-p :-p no a s tym manželom bude problem :-. on sa od nas ani nepohne :-N :-N :-N :-N tak nas miluje.....skvelý to chlap, muž a otec.....ale zoznámim vas! :-D :-D :-D :-D
@cucuriedka no ak by sme to premietli na rakuske euromiliony tak to mas pravdu 2 eura za mesiac nestoja za to aby som hladala cislo uctu 8-(
@susi206 .....ze nedas fotecku je velka skoda ;-) asi sa k sebe nehodime bo ja mam velmo atleticku postavu,skoda !!! 8-( A na manzela nebud taka zla /ten sa od nas nepohne / a povol mu o par ociek retaz !?! :-)
@pinpo na zem ktora je v pivnici mi bolo najviac odporucane linoleum,rychle,lacne,pekne....
@cucuriedka euromiliony maju tah 2-krat do tyzdna v utorok a v piatok,joker v stredu a v nedelu s lottom,tie rakuske su ine ako slovenske.....a samozrejme drahsie...
Profilova fotka
@kommo dakujem
Profilova fotka
@kommo no lenze cena linolea tiez nieco stoji... ked tam chces dat nejake hrubsie, take makke... no a neviem nakolko to izoluje od zeme
ahojte..potrebovala by som vzorku podlahy, aká sa bude dávať do kúpeľne a chodby. Ak by ju niekto z vás mal a už ju nepotrebuje , rada ju odkúpim. Pripadne ak by mal niekto dobre foto, aj to pomôže. ďakujem :-)
Zdravim, chcem sa spytat, ako to je s kupou starsieho domu v Kitsee? Nasiel som par inzeratov, kde sa predavaju domy za lepsie ceny alebo porovnatelne ako pri bytoch..Mam narok pri kupe domu na vsetky tie vyhody ako boli vyssie popisane pri kupe bytu? Diky moc.. ;-)
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@batman182 velmi vseobecna otazka. Ake vyhody a este aky typ domu (najomny alebo nie)?
Ahojte susedia z o SFS. vedel by niekto vysvetlit to hukanie sireny v nocnych hodinach? Stalo sa to uz druhykrat v noci. Nedavno asi pred mesiacom okolo 01:30 v noci, vcera v noci 04:20. V minulosti uz niekolkokrat denne v nezmyselnych casoch sirena hulakala, ale bolo to aspon cez den. Nejde o testovanie, to robia v sobotu o 12:00 Vie niekto o co ide? Lebo v pripade riadneho ohrozenia tu sirenu uz tusim kazdy bude ignorovat. Dakujem
@slummdog niekto to raz tusim pisal ze to je varovanie pred silnym narazovym vetrom. Je vsak mozne za sa mylim.

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?