Ako kúpiť byt v Rakúsku? Prosím vaše rady a skúsenosti.

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte, chcela by som sa spytat, ci by mi niekto nevedel poradit, kde sa kontaktovat v pripade ak hladame byt niekde v okoli Bratislavy, len v Rakusku, napr. Kittsee, Hamburg.... Chceli by sme si kupit byt, tzv. druztevny, ktory sa da po 10 rokoch odkupit. Nemate niekto skusenosti? Pozname viacero stavebnych firiem, ktore sa zaoberaju stavanim takychto projektov, len vacsinou uz je vsetko obsadene,,,,,neviete, kde hladat a kde poporosit o pomoc? Dakujeme krasne:)
@mistr307 no asi tam zbehnem,zevraj ich robia slovaci,tak sa opytam co a ako
@cyan mam ten krajsi ohrievac vo fotoblogu
Ahojte, vsimla som si, ze viaceri mate na oknach sietky? Ako ste to riesili? Isli ste priamo, cez firmu, co dodavala okna (waku), alebo ste to mali cez nejaku SK firmu zmerane a dorobene? Dakujem :-)
@cyan ja som ho vymenil za ten nad dvere, treba tam ale dotahat kabel
@mistr307 dalsia zasuvka chyba v obyvacke, na tej dlhej stene co nebola omietnuta, ja sa z toho pinetza idem zblaznit... clovek aby vsetko kontroloval...
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@cyan ano riesil som to priamo z monterom.povedal som mu ze nechcem ten velky skaredy.videl som taky obdlznikovy namontovany na d zarubnu-povedal ze to nie je problem a nic sa ani neplati.im je jedno aky namontuju.poznacil si to a spokojnost-kabel vyvedeny :)
@kvetinkaseveru my sme si to riesili cez tychto: sietky okna: http://www.ksystem.sk/ celkom spokojnost ale zauctovali si 25e za zameranie a 9e ze prisli do kittsee (nepamatam presne sumy ale tak nejako) zasuvna sietka na balkonove dvere: www.insektengitter.at zameranie zdarma, montaz 20e
S OSG je radosť komunikovať. jeden mail a hned zrana nabehli zahradnici. zasa to tu bedeme mat dufam pekne :-)
Profilova fotka
@susi206 hehe a ja si frflosim ze co tolko hluku robia ze mi zobudia maleho :-D :-D :-D ale super ze naozaj aj prisli urobit, snad im to vydrzi a tak to aj budu udrziavat.
vsetky pripomienky píšte na landstrasse40@gmail.com
Profilova fotka
@susi206 a to co je za email?
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@susi206 OSG dedicated gmail pre vas dom? :-)
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@cyan tu mam ten naddverovy http://www.modrastrecha.sk/fotoblog/m... ked najdem doma fotku toho stenoveho, tak ti to poslem na mail, len kvalita tusim bude horsia, ale je to tam vidiet
http://www.wasserleitungsverband.at/i... Wasserqualität Kopcany
Profilova fotka
@serverka nejaky cennik od kSystemu a insektengitterAt nahodou nemas? nikde tam nevidim nejaky cennik vdaka
Profilova fotka
@all ma niekto ten klasicky ohrievac na stenu? taka ta obdlznikova krabica, ma to 3 stupne, tak som skusal vsetky a ono to vobec nehrialo... alebo som mal este dlhsie pockat? a otazka: ma to aj ventilator? lebo ten som nepocul ps: v zasuvke to mam zasunute ;)
Profilova fotka
@slummdog taaak vyzera, ze ta peticia nakoniec bude mat aj uspech!
@cucuriedka to som zriadila ja......a odtial im pisem ked niekto nieco má...
@pinpo nemam cennik ani od jednych ale ked chces tak: ksystem nam urobil ponuku ked sme im poslali rozmery. Vyslo nam to na cely dom (9 okien) bez balkonov nieco okolo 200e a ti rakusania jedna zasuvacia sietka na balkon cca 400eur ale to bolo v akcii lebo sme si to dali robit v zime
Profilova fotka
@pinpo Od K System mam zaluzie v terajsom byte a cenovo boli velmi prijatelni. Kontakt je: Ing. Stanislav Korec - KONOR Jašíkova 19 821 03 Bratislava 00421905229169 ako priklad: pre zaluzie Kuchyna: 2 ks 67,5x120 Obyvacka: 64,5x120, 64,5x85, 119,5x115 Izba 1: 87,5x120, 97,5x120 Izba 2: 64,5x120, 64,5x85, 94,5x120 pre sietky Kuchyna: 78,8x130 Obyvacka: 135x130 Izba 1: 98,5x130 Izba 2: 105x130 cena 10 ks interiérových celotieniacich žalúzií ovládaných retiazkou je so zameraním, montážou a DPH spolu 188,75 €, cena 4 ks pevných sieťok je 126,13 €. Spolu 314,88 €.
@cyan to su ale teraz ti pred omietkami musia dotiahnut kabel
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@cyan elektriku ma mädl, alebo zajtra priamo na stavbe. ja som vcera odchytil elektrikara na stavbe, ze mi chyba zastrcka, tak povedal, ze to spravi. ja sa tam chystam zajtra, potrebujem poriesit pod sprchacom ci by sa tam nedal vysekat kanalik na odtokovu ruru, aby som mohol mat vanicku 4 mm
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
:) http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani...
@cyan zavisi naco tu E106 potrebujes Ak ti ide o zdr starostlivost v urgent pripadoch, tak staci EZP mat, ak chces chodit v AT normalne k lekarom, tak E106 treba. Pokial si ziadas E106 zo VSZP, tak oni pozaduju potvrdenie z ohlasovne pobytov, ze si si zrusil TP na SVK a vratil OP, no Union a Dovera vraj E106 vydaju aj bez zrusenia TP

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?