Ako kúpiť byt v Rakúsku? Prosím vaše rady a skúsenosti.

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte, chcela by som sa spytat, ci by mi niekto nevedel poradit, kde sa kontaktovat v pripade ak hladame byt niekde v okoli Bratislavy, len v Rakusku, napr. Kittsee, Hamburg.... Chceli by sme si kupit byt, tzv. druztevny, ktory sa da po 10 rokoch odkupit. Nemate niekto skusenosti? Pozname viacero stavebnych firiem, ktore sa zaoberaju stavanim takychto projektov, len vacsinou uz je vsetko obsadene,,,,,neviete, kde hladat a kde poporosit o pomoc? Dakujeme krasne:)
@foxo re obchod= supeeer, a kde? a aky? (mam po operacii, tak sa mi neda ist previest..) prosim blizsie info :) dakujem
@mateja9 ...na konci Kittsee ako sa ide na dialnicu oproti predajne s autami a bude to Penny alebo ako sa to pise. :-)
@foxo Paráááda....to si ma susedko potešil :-D a ďakujem za včerajšie info!
prisla ponuka od pinetza, experta jedneho za 5 kil... ceny v pohode, len ta steckdose by nemusela stat 40 euri...
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@mareko4 to si nerobil velke zmeny,ze :)
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@bublifukk svetlo na balkon 32 euri, vypinac k tomu 56 euri, 2 vyvody na kable na osvetlenie do kuchyne 30 euri, k tomu seriovy vypinac 62 euri, 5x steckdose 1-fach 197 (rozmyslam, ze asi 2 zmenim na 2-fach, tam je doplatok 10 euri, nech su radsej 2 jak jedna), 2x steckdose in kombination 30 euri, zmena dokumentacie 35 euri...
@cyan jj ved pisem, ze som spokojny, 5 kil som aj pocital, rozmyslam len, ze ked uz mam steckdose, ze dam niekde 2fach (+10 euro) a mozno aj 3 fach (+20 euro). otazka ci niekto nevie, ze ked je steckdose original v plane zaznacena , dal som vedla dorobit este jednu a vyslo to na 15 korun. nevie niekto cenu, ked dam vedla tej steckdose dorobit dalsie dve anie jednu ako som povodne dal?
@mareko4 ......a co takto predlzovacku,nekupis ??? :-o 8-)
@foxo tu kupi,ked zabudne na neaku zasuvku:)
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Článok sa načítava...
@cyan ano mas pravdu a hlavne v kuchyni,pretoze dvojzasuvka je napojena iba jednym kablom privodnym
hehe, presne tak, ked zabudnem niekde, tak tam dam predlzovacku :)))
....cim menej zastrciek,tym menej spotrebicov,cim menej spotrebicov tym menej elektriny minies :-o Preto mame zastrcku len jednu a aj ta je na dve tuzkove,a tak zijeme AAA+ 8-)
@cyan asi máš pravdu...ja vychádzam z toho čo si prečítam. Ty patríš medzi tých čo tu "nekydajú"...koniec koncov, asi by si niektorí naozaj mohli uvedomiť že AT nie je SR... :-)
@mongolisko ....prisahambohu,ze ja som si to prave uvedomil.! :-( 8-(
...popravde uvedomil som si to uz v sobotu,ked som platil v krcme za pivo 3-evri miesto 1-evri ako v SK :-.
@foxo hej mas pravdu stavaju penny, som dnes o 6:30 isiel do roboty a tam uz tri tazke techniky rozsvietene a makaju za snehu :) najprv som myslel ze to pristalo ufo :)
...rano o 5:30 zacali vykopove prace :-) 14:30 zacali nosit tovar do predajne :-D 19:30 zavreli predajnu aj veduceho lebo mal manasa :-N Tak toto sa mi v robote dnes prisnilo.noo je to pekna hovadina,ze ? :-pA este sa mi snivalo ,ze neviem nastavit vetranie,alebo....tak uz neviem co je pravda ale uz som z tych vsetkych gombikov a ovladacov uplny magor.
@foxo keby Ti dosli baterky predavam rotopedy s jednou Steckdose :-) , este lacnejsie riesenie len ta prvotna investicia :-D
@foxo samozrejme teraz mame v ponuke aj rotoped tandem s 2x Steckdose a ako sledujem dopit uz idem pracovat na Triorotopede :-) . Len som Vas chcel mily susedia poprosit o loajalitu ak pojde z pivnic hluk to som ja dakujem. Uz koncim aby som nedopadol ako adika.
Mam tu informacie o GIS - zmenili zakon a plati sa uz za moznost prijmu (predtym sa dalo menej na zaklade toho ze nemate technicke prostriedky na to). Cize od 1.1 sa plati 21.11 mesacne ;-(
Profilova fotka
@moriak co je to GIS? jedine ma napada graficky informacny system, ale to asi nebude ono, ci?
Profilova fotka
@foxo som si vsimol v podelok, ze tam beha nejaky buldozer a odhadoval som to na nejake nove bytovky alebo ze nejaka firma tam ide stavat nejaku halu - ma napadlo, ze hyundai robi novsi a lepsi show room tak ale ked penny market... tam nenakupujem, takze nepoznam
@pinpo GIS = koncesionarske poplatky
@all Neda mi nepodelit sa o jednu krasnu ponuku co som dostal od nasich murarov .. chcel som si na dvoch izbach dat vyburat zarubne a osadit ich na druhu stranu smerom do chodby kedze som to nestihol pred tym ako to zamurovali je to druha etapa cize cisto tehlova stavba ziadna tragedia. Pan mi poslal sumu 1244,16Eur skoro som odpadol.Preto by som vas chcel poprosit, Ak ste to nahodou davali taketo nieco robit dodatocne dajte prosim vediet kolko to stalo... lebo toto sa mi zda viac ako prehnane... Dik
a este som asi zabudol spomenut ze je to stiege a nie RH
@todo328 no moze byt, mna zburanie jedneho murika vysoky a dlhy 120 cm, siroky 10 cm vysiel na 140 euro...
Prosim Vas viete niekto co treba priniest na tu cudzinecku policiu?Dakujem

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?