Ako kúpiť byt v Rakúsku? Prosím vaše rady a skúsenosti.

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte, chcela by som sa spytat, ci by mi niekto nevedel poradit, kde sa kontaktovat v pripade ak hladame byt niekde v okoli Bratislavy, len v Rakusku, napr. Kittsee, Hamburg.... Chceli by sme si kupit byt, tzv. druztevny, ktory sa da po 10 rokoch odkupit. Nemate niekto skusenosti? Pozname viacero stavebnych firiem, ktore sa zaoberaju stavanim takychto projektov, len vacsinou uz je vsetko obsadene,,,,,neviete, kde hladat a kde poporosit o pomoc? Dakujeme krasne:)
Profilova fotka
@bublifukk ok, tak tu su rozmery: pivnica c1. 27m2 a pivnica c2 ma 47m2 a obe mam uuplne nanic urobene
Profilova fotka
@slummdog tiez sa mi zda... :) mne dnes do telefonu sluboval, ze by sa to teoreticky dalo aj nejako vysparovat, ale to neviem ci bude v cene alebo nie, este siom rozmyslal nad moznostou, ze vsetky tie spoje sa prelepia bielou izolacnou paskou
Profilova fotka
@korfi a vies ze cosi cierne tam bolo na strope? ale pripisoval som to akoze zamazaniu ked tam na ten strop tu krabicu osadzali ale ako mi typek Brand z ebsg povedal, zaruka je 3 roky tak sa nemam coho obavat
Profilova fotka
@slummdog ten Brand-ak ma dnes dost vytocil, skoro som mu povedal, ze v takej schlampig pivnici by ani Jozko Fritzl nezavrel svoju dceru!
zajtraaaaaa.......
@mysenka46 drzim palce! My za 8, takto som neratal dni ani na vojne ;-)
Drzim palce ludom z prvej etapy. Hlavne pevne nervy a pozorne oko pri preberani bytov. x-)
@all vie niekto ako dlho bude trvat to preberanie bytov? lebo o 10 00 sa to zacina a na 13 00 sa mi objednal elektrikar :) tak neviem ci ho mam presuvat, ale ani neviem na aky cas by bolo lepsie, mate niekto konkretnejsie info ako to bude prebiehat? dakujem.
@slavkalala @dzaro dobre si pamatam ze by ste potrebovali trosku pomoct s prekladom zajtra? mohol by som prist
@all Dnes som bol na stavbe rano, makaju na zahradach pre RH, uz su tam aj postupne pripravy na ploty, niekde este musia zem doplnit. Uz su predpripravy na chodniky okolo RH a robili uz aj cestu, valcovali tam akurat cerstvy material, asi 30 metrovy usek zasahujuci az medzi Rhcke a S1. Som zvedavy ao to tam bude zajtra vyzerat ked udete preberat. Kolko asi musi schnut a ulezat sa taka cesta predtym ako po nej mozu normlane chodit auta? Uvidime.Ozaj, este aj vonkajsie rolety rano vykladali pri RHckach, takze aj to sa asi bude dnes montovat. Fotos moc nemam, mozno tak na vecer ked dodjem z roboty budem mat nejake vseobecne pouzitelne.
@slummdog a cesta od Bergu tam uz je spravena?
Dufame,ze hned zajtra nas budete informovat,aby sme vedeli,co nas bude cakat o tyzden. :-) A teraz trikrat tfuj,tfuj tfuj...pre stastie, !!! 8-)
Článok sa načítava...
@ljboy ee, stale nie, zacali od konca :)
@foxo aké informovať!!!!!! zajtra tam budeš hlavný tlmočník a ochutnávač essen+trinken :-D
@dzaro ....no s tym essen+trinken to nevidim prilis ruzovo,ber radcej termosku s kavou a aspon mastny chleba s cibulou. :-p A tlmocit,preco nie ?Ked budu hovorit ticho ja budem prekladat hlasno,ked rychlo ja pomaly,vsak vies aby ste proste rozumeli. 8-)
@foxo jasan súhlas, máš angažmá :-p ...zajtra to príde...
@dzaro .......a tešíííííš ???????????? :-)
@foxo až z toho kokcem :-D
@dzaro ...to kokces z tej klobasky,vsetku si ju spratal a kamosom nenechal ništ. :-o Vzahradnej bude by pekne premrzla a krasne dozrela a vosiel by tam aj demizon alebo aj dva. =-)
@foxo klobásky mám pripravené na presťahovanie,nemaj strach, len nemám špajzku, tak neviem, kde ich nechám sušiť :-) ale štípu ako mexiko
@dzaro ...sak ja Ti ich vysusim aj bez spajze. 8-) Len mi ich prehod o tyzden cez plot. :-o
@dzaro mnam, mnam ....stiplave klobasky
@foxo neviem, či by si k plotu dobehol rýchlejšie ako tvoj pes :-D
@dzaro ....ach,no ked sa jedna o zranicu,tak zapinam turbo a ver vtedy mam paradny krutiaci moment. :-o
@foxo ja som mu vravela, že ich má dať sušiť do tej záhradnej búdy, podľa mňa im zima neuškodí. skôr tvoj pes :-)
@ljboy & all kto ide na zajtrajsju preberacku.. zajtra tam somnou bude aj tunaj znama ako yarus, mamina mojej priatelky, ktora ovlada "rakustinu". uz sa tu neviem komu ponukla ze pomoze pri preklade, ale kedze nas tam bude dost mrte tak kazda takato pomoc je myslim vitana... j
@pinpo aha ty si asi rh-cka ,vsak?
@tajomajo my ideme a po "rakusky" nevieme takze by sa nam zisla pomoc
@foxo len či máš aj primerané dobrzdenie aby si neprebehol cez plto k susedom :-)
@dzaro ...jasne zo seatu keramiku brembo, |-|

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?