Menu Forum

Plynová varná doska Bosch Phg 102 Deu. Čistí sa dobre?

(sk & cz)
7. apr 2015  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
Registrovala sa 12. júla 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz pridala 102 príspevkov. Má 7 priateľov. Okres Brno.
fotoportrét
fotoportrét
petruszkaa
Registrovala sa 12. júla 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz pridala 102 príspevkov. Má 7 priateľov. Okres Brno.
 Nechci tady rozdmýchávat nějaké hádky, ale všichni dobří profikuchaři vaří na plynu...příprava jídla je prostě plynulejší. emoticon

ducik, já si pořídila po nerezu sklo a je to fakt bezva na čištění - nerez jsem měla hned poškrábaný. Se smaltem zkušenost teda nemám. Ale co se týče designu, tak to sklo vypadá prostě nejlíp. emoticon
25. mar 2009 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dai
9
Registrovala sa 17. júla 2005 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 1497 príspevkov a 1 inzerát. Má 13 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
dai
9
Registrovala sa 17. júla 2005 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 1497 príspevkov a 1 inzerát. Má 13 priateľov.
 ahojte,
ja som mala klasicke plynove horaky, potom sklokeramicku elektricku... teraz si beriem sklokeramicku elektricku v kombinacii s plynovou sklokeramickou... ta sklokeramika sa cisti uplne v pohode ( my sme k nej dostali taku skrabku a su k tomu take specialne sajrajty nacistenie ) - lesti sa lahko a je nadherna...

pri elektrickej som zistila ze niektore jedla sa mi lepsie robili na plyne, ine na elektrike - preto beriem tu kombinaciu ( napr. wok jedla, pripadne palacinky uz len na plyne emoticon )
25. mar 2009 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
aquabelle
zetDesign - interiéry, 3D vizualizácie
mgr.zuzana bielikova PRO

Služby - architekti, projektanti, dizajnéri - Okres Žilina
188

“Http://bydleni.idnes.cz/nejcastejsi-hrichy-ceskych-domacnosti-od-merunkove-po-televizor-pyi-/dum_osobnosti.aspx?c=A110919_112013_dum_osobnosti_web”
(Pred 5 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
aquabelle
mgr.zuzana bielikova PRO

188

“Http://bydleni.idnes.cz/nejcastejsi-hrichy-ceskych-domacnosti-od-merunkove-po-televizor-pyi-/dum_osobnosti.aspx?c=A110919_112013_dum_osobnosti_web”
(Pred 5 rokmi)

dai daj aku mas presne toto by ma zaujimalo, totiz presne ma to napadlo
25. mar 2009 o 12:56  •  už býva v dome  •  www.zetdesign.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kili
1
Registrovala sa 14. júna 2006 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 544 príspevkov a 1 inzerát. Má 1 priateľa.
fotoportrét
fotoportrét
kili
1
Registrovala sa 14. júna 2006 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 544 príspevkov a 1 inzerát. Má 1 priateľa.
 ako som písala, tak môže byť, že sa čistí lepšie tá plynová, lebo ja mám elektickú a keď tam niečo vykypí, tak sa to hneď aj pripeče emoticon . škrabku mám aj ja a čistím s ňou úplne všetko emoticon , aj linku a aj podlahu emoticon
a prach sme mali, prerábali sme byt a niekoľko mesiacov sadal prach, chodili sme domov až večer a vždy bola zaprášená emoticon , rak som to vyriešila tak, že som ju prikrývala takou krajšou útierkou, ale pri plyne sa to tak nedá, teda aby to aj nejak vyzeralo. a vždy, keď som šla variť, tak som ju len odhrnula, no a tak sa mi aj stalo, že som tú útierku raz skoro zapálila, keďže som sa pomýlila a zapla zlý horák. pri plyne by sa mi to nestalo, keďže si to všimnem hneď, či som zapla správny horák.
tak možno ten plyn na skle nie je tak zlé, ale pre mňa teda áno, keďže mne vykypí všetko denne emoticon
25. mar 2009 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dai
9
fotoportrét
fotoportrét
dai
9
 kili emoticon ty si ina kucharka - ja ani tak casto nevarim ako casto tebe nieco vykypi emoticon

aquabelle - beriem kombinaciu PGE375K03E , PIE375C03 a PKU375C03 - vsetko od boschu. uvidim ako s tym budem spokojna - este som nieco take nemala, ale myslim zeby nemal byt problem
25. mar 2009 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kili
1
fotoportrét
fotoportrét
kili
1
 dai, ako variť viem dobre, len nie som ochotná čakať, kým to začne vrieť a vždy kôli šetreniu energie všetko prikrývam. takže skoro denne mám vykypené mlieko, keď robím večer kašu emoticon . asi by som ušetrila viac času, keby som pri tom stála, ale to sa mi nechce a ako vždy dúfam, že tentokrát to stihnem emoticon
25. mar 2009 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
stolverka
48
Registrovala sa 7. júna 2008 na modrastrecha.sk. Pridala 2448 príspevkov. Má 10 priateľov. Okres Trnava.
fotoportrét
fotoportrét
stolverka
48
Registrovala sa 7. júna 2008 na modrastrecha.sk. Pridala 2448 príspevkov. Má 10 priateľov. Okres Trnava.
 bell kombináciu indukcia a plyn robí brandt, je výborná. Kto má, chváli. emoticon

Polepetka, ja ťa sklamem, lebo chcem indukciu.
Kebyže ale chcem zostať pri plyne tak určo volím plyn na skle v nijakom prípade nie na nereze, každý koho sa pýtam kto to má, strašne nadáva. A ešte to majú tí ľudia aj doškriabané. Fakt všetci čo poznám, schválne sa vždy na to pýtam, ale ja som deformovaná. emoticon

Sklokeramiku klasickú sálavú som mala (podotýkam, že zo svojej iniciatívy v predlošlom byte) a nikdy v živote sa k nej nevrátim. emoticon
25. mar 2009 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
chichinka (31 r.)
2
Registrovala sa 27. novembra 2006 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 453 príspevkov. Má 21 priateľov. Okres Bratislava.
  • Snívam o dome
    okres Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
chichinka (31 r.)
2
Registrovala sa 27. novembra 2006 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 453 príspevkov. Má 21 priateľov. Okres Bratislava.
  • Snívam o dome
    okres Bratislava
 suhlasim so stovlerkou - doma mame plynovu na nereze a je to daco strasne na cistenie..nehovoriac o tom, ako ej to doskrabane, aj ked od zaciatku si vsetci davame pozor...
25. mar 2009 o 18:07  •  sníva o dome  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
stolverka
48
fotoportrét
fotoportrét
stolverka
48
 chichi, tak Ty si ďalšia do mojej zbierky emoticon emoticon emoticon
25. mar 2009 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
chichinka (31 r.)
2
  • Snívam o dome
    okres Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
chichinka (31 r.)
2
  • Snívam o dome
    okres Bratislava
 Stoli emoticon uz sa tesim na moju indukcicku emoticon uz len hrnce zohnat emoticon
25. mar 2009 o 18:22  •  sníva o dome  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
gigi2
Registrovala sa 18. augusta 2008 na modrastrecha.cz. Pridala 2308 príspevkov. Má 153 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
gigi2
Registrovala sa 18. augusta 2008 na modrastrecha.cz. Pridala 2308 príspevkov. Má 153 priateľov.
 V minulé kuchyni jsem měla plyn na nerezu , hned na začátku jsem ji při čištění poškrábala, pak už jsem si dávala velký pozor.... emoticon
Teď mám v kuchyni klasickou sklokeramiku a nadávám na ni , kudy chodím... emoticon

Takže do baráčku už jen indukci!!!!! klasickou sklokeramiku už nikdy, to raději plyn na nerezu..... emoticon
25. mar 2009 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
stolverka
48
fotoportrét
fotoportrét
stolverka
48
 gigi, ďalšia do zbierky. Babuľky, len píšte. emoticon emoticon emoticon
25. mar 2009 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
gigi2
fotoportrét
fotoportrét
gigi2
 stolverka: sice nevím o jakou sbírku se jedná, ale to neva... emoticon
25. mar 2009 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kili
1
fotoportrét
fotoportrét
kili
1
 no mňa nenapadlo, že by bol z nerezom taký problém emoticon . je pravda, že u rodičou sme mali klasický biely šporák. ale sú aj také varné dosky, tak sa možno ešte prikloním k tomu.
ale čo nechápem, ako vám môže vadiť, že nerez je pošriabaný, však aj sklokeramika sa poškriabe, len tam hneď na začiatku upozorňujú, že sa nesmie používať nič, len to čo je špeciálne určené na ne, aj čistiace prostriedky a všetko, tak tak isto keď sa správa človek k nerezu, tak sa poškriabať nemôže, nie? emoticon
25. mar 2009 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
stolverka
48
fotoportrét
fotoportrét
stolverka
48
 sklokeramika sa nedoškriabe len tak rýchlo ako nerez a tvrdené sklo tiež nie.
proste ľudia tie nerez dosky majú doškriabané, lebo skúšajú všetko možno, keď to nejde vyčistiť a nerez poškriabeš veľmi veľmi rýchlo.
Mne sa sklo čistí ľahko až na tie horáky, no.
25. mar 2009 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
stolverka
48
fotoportrét
fotoportrét
stolverka
48
 všetko možné, sorry emoticon

a poškriabaný nerez mi nemá vadiť? emoticon emoticon emoticon emoticon
25. mar 2009 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
chichinka (31 r.)
2
  • Snívam o dome
    okres Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
chichinka (31 r.)
2
  • Snívam o dome
    okres Bratislava
 k nam prisla na navstevu stara mama, daco vykypelo, vzala zinenku, a tou druhou stranou to posuchala na nasej tolko ofukovanej doske - ake krasne kruhy okolo horakov ostali emoticon no a takto sa velmi pekne popridavali dalsie skrabance a teda vadi nam to emoticon je to skoda, ze je to cele poskrabane. a to sme boli opatrni.
25. mar 2009 o 19:41  •  sníva o dome  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
stolverka
48
fotoportrét
fotoportrét
stolverka
48
 chichi, nerez sa poškriabe mimoriadne rýchlo, aj bez starej mamy emoticon
25. mar 2009 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
gigi2
fotoportrét
fotoportrét
gigi2
 já jsem zvládla v rekordním čase poškrábat jak nerez, tak sklokeramiku.... emoticon na oboje mi stačil týden.... emoticon
25. mar 2009 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
chichinka (31 r.)
2
  • Snívam o dome
    okres Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
chichinka (31 r.)
2
  • Snívam o dome
    okres Bratislava
 stolverka emoticon tak ocistim jej (starej mamy) meno doma emoticon inak mame take vtipne "mapky" na tom nereze - tam, kde nieco bolo pripalene a dakto (nie zenska cast rodiny) to cistil napr. nozikom emoticon tak su tam take cik-cak tahy, take Z-ka emoticon no otras. mamy zacala stale castejsie rozpravat o indukcii emoticon
25. mar 2009 o 20:13  •  sníva o dome  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
stolverka
48
fotoportrét
fotoportrét
stolverka
48
 chichi emoticon emoticon emoticon
25. mar 2009 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
chichinka (31 r.)
2
  • Snívam o dome
    okres Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
chichinka (31 r.)
2
  • Snívam o dome
    okres Bratislava
 ups mami emoticon y-psilonom som vas len skusala, ci ovladate gramatiku... emoticon
25. mar 2009 o 20:50  •  sníva o dome  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lauretta
4
Registrovala sa 9. septembra 2005 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 403 príspevkov a 2 albumy. Má 3 priateľov. Okres Košice.
fotoportrét
fotoportrét
lauretta
4
Registrovala sa 9. septembra 2005 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 403 príspevkov a 2 albumy. Má 3 priateľov. Okres Košice.
 to kili: tým, že sklokeramika je hladká "špina" (pripálence - terminus technikus emoticon) má nižšiu priľnahosť na sklo ako na nerez. Takže zo skla všetko očistíš podstatne ľahšie. emoticon Nerez sa čistí katastrofálne, nikdy viac emoticon
25. mar 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kili
1
fotoportrét
fotoportrét
kili
1
 chichi, no ale aspoň sa muž snaží, ten môj by sa na to vykašľal úplne emoticon
25. mar 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
stolverka
48
fotoportrét
fotoportrét
stolverka
48
 emoticon pripálence priberám do slovníka lauretta emoticon emoticon

kili, ak sa v tom vašom dome muž nebude zapájať, tak sa zoderieš. emoticon
26. mar 2009 o 07:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
polepetka
Registrovala sa 8. marca 2009 na modrastrecha.sk. Pridala 37 príspevkov.
fotoportrét
fotoportrét
polepetka
Registrovala sa 8. marca 2009 na modrastrecha.sk. Pridala 37 príspevkov.
 NO stolverka, ja by som teda tiez radsej brala indukciu, aj som skusala lamat muzika, ale nakoniec som musela ustupit, lebo nielenze cena dosky, ale dost by stalo aj tych 380V, ktore by nam bolo treba v byte, plus dalsie vybavovacky atd... No a pritom, ako uz teraz prekracujeme rozpocet rekonstrukcie, som musela ustupit, preto mi ostava plyn na skle... emoticon Obycajnu sklokeramiku som tiez uz mala a v porovnani s tou si radsej vyberiem plyn... Tak som si povedala, ze indukcia pride az v dalsom kole, tak sa utesujem, ze dovtedy bude indukcii viac, budu lacnejsie, vychytaju sa chyby... To sa len tak utesujem systemom kysle hrozno, poznate to, nie? Ze ked to hrozno nemozem mat, tak si poviem, no a co, isto je kysle... emoticon Tak sa tesim na plyn na skle a novu linku a umyvacku... emoticon
26. mar 2009 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
stolverka
48
fotoportrét
fotoportrét
stolverka
48
 no zlatá si polepetka. Ešte look bosch varné dosky, tuším majú plyn na skle s horákmi takými drôtenými, súvisle po celej doske. Mňa trošku otravujú tie liatinové. Trochu mi to vadí, no.
kyslé hrozno - no milé. emoticon
Ja tiež indukciu nebudem mať teraz - 400 V to si ešte zvážim, poradím sa s elektrikárom ako je presne tu urobené, lebo niekedy to ističom ide vyriešiť, ale nie vždy. emoticon
26. mar 2009 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
aquabelle
mgr.zuzana bielikova PRO

188

(Pred 5 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
aquabelle
mgr.zuzana bielikova PRO

188

(Pred 5 rokmi)

no damy ked hovorite o poskriabani, moj pan a vladca si na el. sklokeramike urobil hrianky/!/ a potom mu to neslo umyt tak vzal kladicku KOVOVU drotenku a piesok a iniciativne to vycistil ... ja som si dala poldeci ...
26. mar 2009 o 09:14  •  už býva v dome  •  www.zetdesign.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
stolverka
48
fotoportrét
fotoportrét
stolverka
48
 bell emoticon emoticon emoticon
26. mar 2009 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
aquabelle
mgr.zuzana bielikova PRO

188

(Pred 5 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
aquabelle
mgr.zuzana bielikova PRO

188

(Pred 5 rokmi)

no ale rada ho mam stale ... emoticon
26. mar 2009 o 09:17  •  už býva v dome  •  www.zetdesign.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš