Kvalitná kuchyňa bez S do 3500 €?

Zobraz úvodný príspevok
Pozdravujem 🙂 chcel by som poprosiť užívateľov o doporučenie a radu. Zariaďujeme nový byt a začali sme riešiť kuchyňu. Máme zatiaľ návrhy od XXX Lutz a Siko. XXX Lutz páči sa nám návrh, prístup v predajni aj cena, ale po recenziách od ľudí neviem či do toho pôjdeme 😞. Siko lepšie, ale tiež o tom nie sme úplne presvedčení. Rozpočet máme cca 3500€ bez spotrebičov. Ideálne aby bola kuchyňa hotová do konca marca 2021. Chceme aby nám aj dlho vydržala samozrejme. Za každý konštruktívny názor budeme vďační. Ikea? Dalno? Stolár? Prikladám návrh ako chceme aby to asi vyzeralo a pôdorys. Ďakujeme 😉
Odpovedať
1
2
@andreaa1404 jasne posielam fotku, popravde tie vizualizácie z Ikei mi nepripadaju veľmi reálne a hlavne program nemajú vôbec vymakany,no na predstavu stačí 😊 nám sa veľmi páči ich zeleno-sivá farba matná (dolné skrinky) v kombinácii s bielou matnou (horné skrinky) Tehlový obklad budeme mat tam kde je na fotke, ale bude uuuuplne bledý len nám to nevedeli spraviť v tom programe.. Takáto farba tehly k tomu nejde vôbec 🤷‍♀️ takisto nevedeli dat drez tam kde sme chceli - bude posunutý a v rohu bude odkvapova časť, ale vraj to vedia potom pri vyberaní pracovnej dosky vyrezat. No a ešte chýba vlastne zastena od pracovnej dosky po horné skrinky, to majú v ponuke ale v programe to nie je bude potom vo farbe pracovnej dosky 😀
Odpovedať
Profilova fotka
Podľa mňa je to dosť peňazí na kuchyňu bez spotrebičov. Mne zatiaľ, čo počúvam aj od známych, aj čo mám osobnú skúsenosť, tak najlepšie aj tak zakaždým vychádzal stolár 😉
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@kikus267 a koľko vyšla linka bez spotrebičov?
Odpovedať
@andreaa1404 skús si na stránke ikea, tam si ju vieš rovno navrhnúť a hneď ti to vyráta aj cenu aj vyhodí čo máš v tej cene 🙂
Odpovedať
@andreaa1404 fuha neviem presne, ale zdá sa mi približne 3000€ že to bolo bez spotrebičov 😊
Odpovedať
Dobrý deň , aj keď má možno veľa ľudí negatívne skúsenosti s PL firmami , my sme si zohnali kontakt na ozaj super firmičku z PL , absolútne žiadny problem s dohovorom , zameraním ( príde , nakreslí , navrhne zdarma ) , materialmi , samozrejme abs dorazy , máme ju 3 roky , vyzerá ako prvý deň montáže . Za mňa teda manželku úplná spokojnosť . Momentálne robia kuch.linku aj známej na naše odporúčanie . Cena bez spotrebičov , vratane montáže a dovozu bola 3200 eur . Lepšie foto na rychlo v telefone nemám .( neporiadok si taktiež nevšimajte ) 😂
Odpovedať
Profilova fotka
rozposlať ponuku viacerym stolarom popripade ikea, decodom a tak si spravit obraz , 3500 je dost na kuchynu a ked ma byt kvalitna avydrazt dlho oplati sa chvilu pockat na jednotlive ponuky
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?