Kuchyňa - overený výrobca

Dobrý deň, nachádzam sa v procese vyberania kuchyne (sme z BA). Zaujímajú ma Vaše skúsenosti - odkiaľ ste brali kuchyňu (či už stolári, XXXLutz, Sconto, Ikea, Decodom,..), konkrétne odporúčania, či ste spokojní, pomer cena kvalita, atď. Za každú reakciu budem veľmi vďačná 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
Temiciek je na toto uz milion uvar si caj daj cigu a studuj 😉. Co sedi jednemu nemusi tebe.
Odpovedať
@mary008 najskôr som rozmýšľala nad Ikeou, ale za menej peňazí vyjde po cenovej ponuke kuchyňa namieru a hlavne s montážou a osadením a zapojením všetkých spotrebičov od overeného stolára (poznám sama 7 kuchýň od neho) V diskusiach tu na MS boli zlé recenzie na kuchyne XxXlux Co sa týka recenzii na Decodom tak spokojnost 50/50 zavisi od ktoreho konkretneho kuchynskeho studia Decodom Sconto neviem Moebelix neviem Ked som si naplanovala kuchynu v Siku...za 1. Nepacil sa mi vyber dekorov, a kuchyna bola len o 500e lacnejsia od Ikea..a to bez zn.Blum a Led podsvietenia a bez montaze Za mňa vyhral Stolár
Odpovedať
@mellie111 Aká by bola cena Stolár vs. Ikea?
Odpovedať
@marian_8 takže stolár pracuje s eggerom, blum a v cene je aj drez a bateria zn. Franke V svojom fotoalbume mám už aj vizualizaciu od neho( ta bola tiež v cene) aj s Led osvetlením Cena 5260e Ikea čosi nad 5000e, s tým ale že som si tam dala tie vyssie nozicky aby som mala pracovnu dosku zarovno s parapetom okna, dvierka voxtorp len Ikea je bez montáže
Odpovedať
@mellie111 ďakujem veľmi pekne za reakciu. prekvapil ma pomer cena stolár vs. Ikea
Odpovedať
@mellie111 jasné, že je to lepšie, keď máš v tom aj montáž a prípadne stolár doladí, čo bude treba, pozeral som aj tú vizualizáciu, čo si písala a podľa mňa je to relatívne dobrá cena na to akú sú dnes pomery.
Odpovedať
@mellie111 IKEA používa Blum. 😉
Odpovedať
Profilova fotka
sestra si minuly tok napriklad davala robit kuchynu v decodome, cena primerana porovnavala hlavne s dalnom, akurat ze v decodome mali akciu na pracovnu dosku zadarmo, co v konecnom dosledku nakoniec aj rozhodlo
Odpovedať
@petiar a v tom návrhu od stolára máme tiež Blum
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?