Menu Forum

Je cena 6800€ za kuchynskú linku so spotrebičmi OK?

24. máj 2016  • 
 Pridaj príspevok
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neurážaj, neprovokuj".
24. máj o 10:04 • sysell
fotoportrét
fotoportrét
fuska
6
Registrovala sa 21. februára 2010 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 245 príspevkov. Má 7 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
fuska
6
Registrovala sa 21. februára 2010 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 245 príspevkov. Má 7 priateľov.
 emoticon Tusim tu mame chrobaka truhlika.
24. máj o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
horsey
Registroval sa 26. mája 2015 na modrastrecha.sk. Pridal 359 príspevkov. Má 1 priateľa. Borinka, okres Malacky.
  • Už bývam v dome
    Borinka, okres Malacky
fotoportrét
fotoportrét
horsey
Registroval sa 26. mája 2015 na modrastrecha.sk. Pridal 359 príspevkov. Má 1 priateľa. Borinka, okres Malacky.
  • Už bývam v dome
    Borinka, okres Malacky
 @sysell zena o mne semtam tvrdi, ze som samonasieraci typ ale oproti tebe som zrejme budha emoticon

v kazdom pripade zbytocne hodnotis esteticky rozmer prvkov v kuchyni, ked je to individualna zalezitost, rovnako ako su individualne jednotlive priority (estetika, praktickost, cena, atd.)

celkovo sa zbytocne rozculujes a urazas inych, nikomu to nijak nepomoze a uz vobec nie tebe emoticon
24. máj o 11:03  •  už býva v dome  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
stolverka
48
Registrovala sa 7. júna 2008 na modrastrecha.sk. Pridala 2448 príspevkov. Má 10 priateľov. Okres Trnava.
fotoportrét
fotoportrét
stolverka
48
Registrovala sa 7. júna 2008 na modrastrecha.sk. Pridala 2448 príspevkov. Má 10 priateľov. Okres Trnava.
 @sysell ano. žena, ktorá upratuje kuchynu, je automaticky puťka. A žena, ktorá neupratuje je čo? Dvierka sa čistia raz za mesiac? No amen dolores.
Ty len urážaš, kopeš okolo seba, riešiš si tu asi veľké ego. A ten slovník štvrtá cenová - no, veľa to o tebe vypovedá. Ale pokračuj s kľudom dalej, aspon sa čosi o tebe dozvieme. emoticon
24. máj o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
janamartish
95
Registrovala sa 31. januára 2014 na modrastrecha.sk. Pridala 206 príspevkov, 6 albumov a 5 článkov. Má 69 priateľov. Nitra, okres Nitra.
  • Zariaďujem byt
    okres Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
janamartish
95
Registrovala sa 31. januára 2014 na modrastrecha.sk. Pridala 206 príspevkov, 6 albumov a 5 článkov. Má 69 priateľov. Nitra, okres Nitra.
  • Zariaďujem byt
    okres Bratislava
 @sysell tvoj posledný príspevok som zmazala, pretože bol urážajúci a provokujúci. Modrá strecha je stránka o bývaní, a to je téma, ktorá je rovnako pre ženy a rovnako pre mužov. Preto tu každý, kto sa zaujíma o bývanie, má svoje miesto. Stretáva sa tu veľa ľudí s rôznymi názormi, a aby to tu fungovalo, je potrebné sa vzájomne rešpektovať. Je prirodzené, že nesúhlasíš s názormi ostatných, do toho ťa ani nikto nenúti. Avšak aby to tu fungovalo a bolo fórum nápomocné, je potrebné opačné názory rešpektovať. Nikomu nepomôžu diskusie, v ktorých sa ľudia doťahujú a provokujú. Chce to trošku nadhľadu a kľudu emoticon

Verím, že diskusia bude ďalej pokračovať v jej pôvodnom zámere. Prajem krásny deň emoticon
Jana, 4nets team
24. máj o 12:58  •  zariaďuje byt  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
syslik27
Registrovala sa 16. marca 2016 na modrastrecha.sk. Pridala 107 príspevkov. Okres Lučenec.
  • Staviam dom
    okres Lučenec
fotoportrét
fotoportrét
syslik27
Registrovala sa 16. marca 2016 na modrastrecha.sk. Pridala 107 príspevkov. Okres Lučenec.
  • Staviam dom
    okres Lučenec
 @simko78 ano to mas pravdu a dobre si to napisal. Kazdy musi vediet svoj rozpocet
24. máj o 12:59  •  stavia dom  • Odpovedz  •  Páči sa mi to