Je cena 6800€ za kuchynskú linku so spotrebičmi OK?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte riešime kuchynu a chceme sa poradit , mame ponuku kuchynskej linky biela leskla , prac. Doska čierno šeda. V rohovych skrinkach dva otočne systemy na hrnce ,montaž , doprava , drez BLANCO +bateria. A kompletne všetky spotrebiče chladnička-Liebher , vstavana rura a mikrovlnka. Umyvačka riadu , Indukčná doska a digestor. A plus vysuvna potravinova skrina. Zasuvka s košmi na triedenie odpadu ,pribornik a oddelovač na taniere. Nosnost vysuvnych šuflikov je 70 kg. Kuchyna je Nemeckej vyroby.  Cena za toto všetko nam bola ponuknuta na cca 6800 €  Dajte Vaše nazory alebo kolko Vas vyšla Vaša kuchyna ?
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
:-D Tusim tu mame chrobaka truhlika.
Odpovedať
@sysell zena o mne semtam tvrdi, ze som samonasieraci typ ale oproti tebe som zrejme budha :) v kazdom pripade zbytocne hodnotis esteticky rozmer prvkov v kuchyni, ked je to individualna zalezitost, rovnako ako su individualne jednotlive priority (estetika, praktickost, cena, atd.) celkovo sa zbytocne rozculujes a urazas inych, nikomu to nijak nepomoze a uz vobec nie tebe :)
Odpovedať
@sysell ano. žena, ktorá upratuje kuchynu, je automaticky puťka. A žena, ktorá neupratuje je čo? Dvierka sa čistia raz za mesiac? No amen dolores. Ty len urážaš, kopeš okolo seba, riešiš si tu asi veľké ego. A ten slovník štvrtá cenová - no, veľa to o tebe vypovedá. Ale pokračuj s kľudom dalej, aspon sa čosi o tebe dozvieme. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@sysell tvoj posledný príspevok som zmazala, pretože bol urážajúci a provokujúci. Modrá strecha je stránka o bývaní, a to je téma, ktorá je rovnako pre ženy a rovnako pre mužov. Preto tu každý, kto sa zaujíma o bývanie, má svoje miesto. Stretáva sa tu veľa ľudí s rôznymi názormi, a aby to tu fungovalo, je potrebné sa vzájomne rešpektovať. Je prirodzené, že nesúhlasíš s názormi ostatných, do toho ťa ani nikto nenúti. Avšak aby to tu fungovalo a bolo fórum nápomocné, je potrebné opačné názory rešpektovať. Nikomu nepomôžu diskusie, v ktorých sa ľudia doťahujú a provokujú. Chce to trošku nadhľadu a kľudu :) Verím, že diskusia bude ďalej pokračovať v jej pôvodnom zámere. Prajem krásny deň :) Jana, 4nets team
Odpovedať
Profilova fotka
@simko78 ano to mas pravdu a dobre si to napisal. Kazdy musi vediet svoj rozpocet
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Profilova fotka
@segga a aku firmu ste oslovili? mozete miposlat spravu s kontaktom, prosim? tiez riesime kuchynu, tiez nam zo traja nacenili na 4500 - 5000 a to bez spotrebicov, rada by som dala max 5000 so spotrebicmi, zda sa mi to prehnane, nielen kuchyna existuje, su aj ine meista, ktore treba zariadit.. dakujem vam
Odpovedať
Profilova fotka
@jiri_m pozdavujem Vas, prosim Vas mozete mi dat kontakt na vasho sotlara, ktory vam robil kuchynu? velmi pekne dakujem
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?