Je cena 6800€ za kuchynskú linku so spotrebičmi OK?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte riešime kuchynu a chceme sa poradit , mame ponuku kuchynskej linky biela leskla , prac. Doska čierno šeda. V rohovych skrinkach dva otočne systemy na hrnce ,montaž , doprava , drez BLANCO +bateria. A kompletne všetky spotrebiče chladnička-Liebher , vstavana rura a mikrovlnka. Umyvačka riadu , Indukčná doska a digestor. A plus vysuvna potravinova skrina. Zasuvka s košmi na triedenie odpadu ,pribornik a oddelovač na taniere. Nosnost vysuvnych šuflikov je 70 kg. Kuchyna je Nemeckej vyroby.  Cena za toto všetko nam bola ponuknuta na cca 6800 €  Dajte Vaše nazory alebo kolko Vas vyšla Vaša kuchyna ?
Odpovedať
Profilova fotka
Naša 2700 + 1100 spotrebiče.
Odpovedať
Profilova fotka
@jiri_m a tu je pekne vidno ze sa da aj za menej penazi spravit kuchyna a velmi pekna :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@jiri_m cez koho ste si ju davali robit? ide v podstate o to aby si uvedomil clovek ci je pre neho priorita vrazit peniaze do spotrebicov alebo do kuchynskej linky. Akej znacky mate spotrebice?
Odpovedať
@jiri_m ak tam mas sufliky a vysuvy od blumu a aj horne skrinky blum vyklopy tak naozaj dobra cena a je to pekna kuchyna. Aj ked kupit vsetky spotrebice za 1100 je naozaj dobry kauf , mna stali skoro 2000 a to nemam umyvacku. @jurajivet ale celkovo pytat sa ci je to dobra cena za linku je tazke, dnes strasne zalezi od materialu , uz aj egger ma dosky na korpus ktore stoja 2x tolko co tie zakladne vzory a stale je to egger. Urcite nieje vhodne sa pytat na cenu kuchyne vratane spotrebicov pokial nenapises presne kolko ta tie spotrebice budu stat. Tam tie ceny tak variuju ze sa vlastne neda poradit potom ci je cena kucyhnbe dobra. Tak isto treba napisat ake su tam vysuvy znacka/model, ake specialne kovania(napr ladvinky lemans su hned + 250-300) Ja som daval smetny kos blanco select so servom a to je tiez hned dalsich 250 naviac a to sa nazbiera velmi rychlo. Takze moja linka komplet ako je v galerke kuchyna http://www.modrastrecha.sk/blog/marek... stala so svetkymi spotrebicmi svetlami, zastenou a vybavou cez 6000 a je to korpus egger + foliovane dvierka od trachea. Na prvy pohlad by niekto povedal ze to je strasne vela, kym mu nerozpisem co kolko stalo, potom pekne videt preco je to tak. Takze za mna to co je na obrazku v prvom prispevku je velmi dobra cena, keby som si to vyskladal do standardu ktory mam teraz v mojej linke tak by to bolo urcite viac.
Odpovedať
@marek_k otazka je co su to za spotrebice ;) co je to za znacku a hlavne ktore spotrebice su v tej cene. Pretoze spotrebice nie su ale ze vobec lacna zalezitost
Odpovedať
Profilova fotka
Naša rohová bude stáť 1980e + spotrebiče .
Odpovedať
Profilova fotka
@romoles s tym predsa ale clovek musi ratat ked sa pusta do kuchyne a do vstavanych spotrebicov ;)
Odpovedať
6 800€ je cca 195 000Sk v časoch našich rodičov ak by bol net možno bytu padla otázka: Postavím dom do 200 00Kčs? :-D
Odpovedať
@jiri_m veľmi pekná kuchyna za super cenu..... možem vedieť kto Vám robil kuchynu?
Odpovedať
Profilova fotka
@pokakany_trpaslik tak tak! ako rychlo doba ide a veci a hlavne ceny sa menia. Je to az neuveritelne. V eurach to neznie tak strasne ako ked si predstavim, ze za kuchynu mam dat dvesto tisic? kokso ved v prepocte mi to vychadza cca ze dva roky by som robila viac menej len na kuchynu. :-S
Odpovedať
@jurajivet myslím ze to je primeraná cena k veľkosti kuchyne
Odpovedať
Profilova fotka
@syslik27 to zarabas 300e/mesiac? :-o :-o :-o
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@marek_k spotrebiče mame od Whirlpool umývačka a indukcia, bosch rúra a Zanussi chladničku. Našli sme ceny na nete a potom som nabehol do nayu a povedal som ze chcem lepsie. A vyšlo to. Z 1800 na 1125. Nie je to top trieda ale stačia.
Odpovedať
Profilova fotka
@regina815 mozem poslat kontakt ak bude treba.
Odpovedať
@jiri_m mozem aj ja dostat kontakt?
Odpovedať
Profilova fotka
Cena je čisto individuálna otázka. Pre niekoho je 6800 príliš veľa a pre iného ani nie. Ja len jednu vec. Ak máte ponuku aj so spotrebičmi. Tak tie podľa mňa určite preplatíte. Ak máte jednotlivé typy a značky zariadení, tak si nájdite na nete ceny a s predajcom dohodnite zreálnenie ním ponúkaných cien. Teda ak máte cenovú ponuku spravenú po položkách. Ak nie, tak vás pekne "oholí". Tak už to tu chodí. A cena samotnej linky, tak to už je čistá dohoda. Tá nemá prakticky žiadne rácio a je to len o tom, či ste ju ochotný zaplatiť.
Odpovedať
@jiri_m mozem dostat kontakt na stolarstvo? ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
ako pre koho 🙂nas stala kuchyna 7000eur +spotrebice cca4000eur.zalezi kolko si ochotna investovat
Odpovedať
Asi nie je namieste súťažiť kto si môže dovoliť koľko do kuchyne zainvestovať. Každý rozumný človek si dnes zoženie všetko čo môže sám aby nemusel zaplatiť zbytočne veľa a tiež si vie rozmyslieť za čo sa vyplatí priplatiť a čo je zbytočnosť. Veľa elektrospotrebičov dnes ponúka funkcie, ktoré 95% ľudí nikdy nevyužije a pritom pri kúpe ich vidí ako nevyhnutnosť. Nie je to nič iné ako dobrá práca obchodníkov a predajcov. Elektrospotrebiče by som si kupovala výhradne sama a vyjednávala si cenu pri množstevnom odbere na jednom mieste. Tak ako pri všetkom, tak aj pri kuchyni treba zvoliť rozumný pomer medzi cenou a kvalitou.
Odpovedať
@jiri_m budem rada za kontakt😉
Odpovedať
Profilova fotka
Da sa aj za polovicu:samozrejme ze sufliky s dotahom,ale cinsky šid co funguje v zavislosti od pocasia.Spotrebice?jasne ze beko!-uprimna sustrast.K tomu este "podareny majster" a zivelna pohroma je na svete.ale dolezite je ze stala iba polovicu :-)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Ahojte dakujeme za rady. Ste zlaty. Ako vidim kazdi ma nato iny nazor :-) my si osobne myslime ze kuchyna neni na 2-5rokov ale je cca na 20-30 rokov. Setrit by som urcite nechcela. Ale ide mi hlavne o kvalitu.Nas max za kuchynu je asi tych 6800. Ta nasa kuchyna je ovela vacsia nez na tej tvojej foto,lebo my mame spajzu zrusenu a oto mame vacsiu kuchynu. Mame tam pult z masivu. Skrinky mame aj z pultovej strany. Vysuvne rohove skrynky su ladvinky.Nosnost suflokov je 70 kg. Na vlastne oci sa nam predavajuci postavil do suflika ktory ma okolo 100 kg a udrzalo ho to. Skrinky su tusim s foliou pptiahnute a bocne su korpusy. Tlmive zatvaranie
Odpovedať

Odpovedať
@jurajivet v tom prípade je to výborná cena. A kuchňa bude určite krásna. R
Odpovedať
@evinka123 Pokial ste stavali dom a zariadovali bez Uveru, ze peniaze mate nasetrene, tak Ok...Aj tak vela... Inak je to podla mna mrhanie penazi. Cisto len moj nazor...
Odpovedať
@jankazb len na margo uchytov neviem preco by mali byt zafrezovane lepsiebalebo krajsie, podla mna je to hnus, naklepsia a najkrajsia je poriadna vystupujuca klucka, o takuch blbostiach ako bezkluckove a ood ani nehovorim.
Odpovedať
Profilova fotka
@sysell o praktickosti a údržbe ocividne nevies veľa.
Odpovedať
@sysell každému sa páči niečo iné. Pre teba sú zafrézované úchyty hnus, pre mňa nič lepšie ešte nevymysleli! Zafrézovaný úchyt má aj moja mamina na starej komunistickej kuchyni a veru keď som kuch. štúdiu našla presne taký istý, len hliníkový, bolo rozhodnuté. Z môjho pohľadu, sa ľahšie udržiava, pretože nemám opackané všetko okolo úchytu a za ním. :)
Odpovedať
nosnost sufla 70kg je ti na nic. nato ze je to folia, uchyty / tlmive zatvaranie je uz snad v kazdom nabytku/ je cena vyssia. Nemecka vyroba, ak sa ti niekde poskodi folia uz ju nevymenis za uplne rovnaku farbu a teda neverim ze ti vydrzi 20rokov bez poskodenia. Za tu cenu si tu kupis lak a kedykolvek ti poskodene dvierka firma prelakuje.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?